2019 atasay anneler günü kampanyası

8 mayıs 2011 anneler günü için anneler günü hediyesi önerilerine devam ediyorum. atasay anneler günü kampanyasında 500 tl. ve üzeri alışverişlerinizde incili set hediye. anneler gününde anneme tektaş veya üçtaş bir pırlanta yüzük, kolye ucu, küpe veya anneler günü altın takı seti, bilezik, bileklik vs. alayım diyorsanız kaçırmamanız gereken bir kampanya. Atasay’dan Anneler Günü’nde 500 TL ve üzeri tüm alışverişlerde “925 ayar gümüş incili set” hediye!

atasay anneler günü kampanyası

Anneler Günü heyecanın yaşandığı bugünlerde, herkesin annesine layık hediye bulma telaşına Atasay çok değerli bir hediye fırsatı sunuyor. Atasay, Anneler Günü’nde 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlara; büyüleyici, fantazi bir incili set hediye ediyor.

Büyüleyici inci taneleri, Atasay’ın zarafetiyle taçlandırılıp kraliçelere layık bir tasarıma bürünüyor. İncinin doğallığı, masumiyeti ve beyazın sembolize ettiği saflık, bir anneye hissedilen tüm duyguların şık bir takı olarak ifade edilmesine olanak sağlıyor.

Tüm annelerin Anneler Günü’nü, nostaljinin ve zarafetin öne çıktığı çok özel bir tasarımla kutlayan Atasay’ın; kolye, küpe ve yüzükten oluşan incili seti, anneleri çok mutlu edecek.

atasay anneler günü kampanyası şartları

• Bu kampanya 30 Nisan 2011 – 8 Mayıs 2011 tarihleri arasında perakende satış fiyatı 500 TL ve üstü, altın ve pırlantalı ürün alışverişlerinde geçerlidir.
• Bu kampanyaya Atakulche, gümüş ve çelik ürünler dahil değildir.
• Kampanyada hediye edilecek incili set 925 ayar gümüş olup 4 adet inci içermektedir.
• Kampanya stoklarla sınırlıdır.
• Başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kullanılamaz.