2019 ilkbahar yaz makyaj modası

trendyol bourjois paris makyaj malzemeleri ürünleri

2014 ilkbahar yaz makyaj modası bu yılın MAKE UPFOR EVER 2014 İLKBAHAR KOLEKSİYONU fiyatları

MAKEUP FOR EVER’ın günün her saatinde doğal ve kusursuz ten makyajı sunan HD serisi genişliyor. Seriye HD Pressed Powder ve HD Cream Blush olmak üzere iki yeni üye katıldı.

Profesyonel make-up artistlerin talepleri doğrultusunda kadınların ten makyajından bekledikleri doğal ve kusursuz görünümü karşılamak için tasarlanan HD serisine2014 yılın ilk çeyreğinde iki yeni üye katıldı. Kamera çekimlerinde cildin mükemmel görünmesini amaçlayan HD serisinin yerini ürünleri HD Pressed Powder ve HD Cream Blush elmacık kemiklerini hedef alıyor.

Her cilt tipine uygun olan HD Pressed Powder, kalıcılığını gün boyu koruyor. Ayrıca cildinizde gün içinde oluşan istenmeyen parlamaları da ten makyajınızın doğal ve kusursuz görünümünü bozmadan bu pudra sayesinde kapatabilirsiniz.

Uygulaması oldukça pratik olan krem yapıdaki HD Cream Blush, elmacık kemiklerine doğal ve canlı bir görünüm kazandırıyor.

HD Pressed Powder, 98 TL

HD Cream Blush, 73 TL

20140308-220929.jpg

1 yorum

  1. makyaj yapmak her insana yakışmıyor maalesef bence en güzel kadın makyajsız olan naturel olan bayandır. bol makyaj ayrıca bir çok sorunuda beraberinde getiriyor

Yorumlar kapatıldı.