Çıkma hurda buzdolabı motoru FİYATI: 60 TL

Firmamızda buzdolabı motor değişimleri 2 yıl garantili olarak yapılmaktadır. … çıkma buzdolabı motoru … 12 volt buzdolabı motoru ikinci el ekovat olarak da adlandırılan buzdolabı, klimada kullanılan motorları hurda olarak satın almaktayız.

İşçilikli olan bu motorlar sökülecek hurda grubunda adlandılır. sivil prototip cep ikinci el buzdolabı motoru çıkma motorlar hurda … Temiz çaba Ay yüzeyi İstanbul içinde, ikinci el satılık buzdolabı motoru Hurda buzdolabı motoru fiyatlarını sitemizden takip edebilirsiniz. Ancak bu fiyatların fabrika alış fiyatları olduğunu bilmenizde fayda var.

Hurda Buzdolabı Motoru (Ekovat) Fiyatları Neye Göre Değişiyor?
Hurda buzdolabı fiyatları bazen ciddi oranlarda değişiklik gösterebiliyor. Eski buzdolapları, klima ve chiller gibi soğutuculardan çıkan ekovatların fiyatları içerdiği bakır miktarına göre değişiklik göstermektedir.

Hurda buzdolabı ne kadar eder?

Buzdolabından bakır, demir, plastik ve köpük hurdaları çıkmaktadır. Diğer(köpük, alüminyum v.b.)hurdalar 50 TL dir. Kısaca bir buzdolabından 250 TL hurda çıkıyor.

Bosch buzdolabı ağırlığı ne kadardır?

Minimal bir tasarıma sahip olan Bosch KGN86Ai42N ölçüleri ile ideal bir kullanım deneyimi yaşatır. 860 mm genişliğe sahip olan modelin derinliği 810 mm ve yüksekliği de 1860 mm’dir. Ağırlığı 116 kg’dir.

FİYATI: 60 TL