Londra Moda Haftası Zeynep Tosun OXIDISED koleksiyonu

Londra Moda Haftasında Zeynep Tosun 2014 Sonbahar Kış OXIDISED koleksiyonu büyük beğeni topladı.

Londra Moda Haftası 2014 Zeynep Tosun kimdir resimleri
Zeynep Tosun

Zeynep Tosun OXIDISED isimli 2014 SonbaharKış koleksiyonunda 1970li yılların siluetlerini, maskülen ve sportif bir anlayışı paslanmış renk paleti ile harmanlayarak sunuyor. Koleksiyon süluetlerinin gücünü omuz ve kollardan alıyor. OXIDISED koleksiyonu; Puffy Down ceketler, diz altı kalem etekler, yüksek bel deri tulumlar, deri sweatshirt modelleri ve elbise parçalarından oluşuyor. Endüstriyel aksesuar detaylarının öne çıktığı tasarımlarda büyük paslı kancalar, deri detaylar ağırlıkta… Elbiselerin içerisinde giydirilmiş boğazlı kazaklar ve oversize paltolar tasarımları tamamlıyor.

Londra Moda Haftasında Zeynep Tosun 2014 Sonbahar Kış OXIDISED koleksiyonuna hakim olan moda kumaşlar: kalın deri, pas görünümlü deri ve brokar ve yünlü krep kıyafetler.

Londra Moda Haftası Zeynep Tosun OXIDISED koleksiyonu
Zeynep Tosun OXIDISED
2014 Londra Moda Haftası Zeynep Tosun modelleri
Londra Moda Haftası Zeynep Tosun OXIDISED koleksiyonu

Londra Moda Haftasında Zeynep Tosun 2014 Sonbahar Kış OXIDISED koleksiyonunda moda renkler: Krem, bebek mavisi (misty blue), dark brown, tarçın, gri

Londra Moda Haftasında Zeynep Tosun 2014 Sonbahar Kış OXIDISED koleksiyonunda seçilen moda aksesuarlar; Büyük ponponlu bereler, yüksek bel parçalar için geniş kemerler, büyük kuş gözü detayları ile derilerin içe içe geçtiği parçalar, kalın topuklu kısa botlar, dev büyük elde taşınabilen deri çantalar yer alıyor.

Zeynep Tosun Sonbahar-Kış 2014 OXIDISED

Zeynep Tosun, 2014 Sonbahar-Kış koleksiyonunda ana ilham kaynağı olarak 1970’lerin renk paletlerini ve siluetlerini günümüzüzün güçlü ve salaş sokak ruhuyla birleştiriyor.