mezuniyet partisi kıyafetleri


en trendy sen ol‘da şimdi de mezuniyet partisi kıyafetleri 2011. mezuniyet partilerinde ne giyilir diyenler iyi okuyun 🙂 okula çılgın bir partiyle veda edecek olanlara hareket özgürlüğüne önem vermelerini ve konforlarından vazgeçmemelerini öneririm. mezuniyet partisinde nasıl dikkat çekebilirim diyorsanız; payetler, satenler, dar kesimler, uçuş uçuş miniler, kat kat etekleri olan elbiseler, yumuşacık ipekliler, tek omuz elbise modelleri, straples, fransız dantelli, tüllü romantik, sırt dekolteli ve apoletler gibi her türlü omuz detayı karanlık bir gecede bile fark edilmenizi sağlayacak türden kıyafet detaylarıdır. işte bu çerçevedeki mezuniyet elbiselerinden sizler için seçtiğim mezuniyet partisi kıyafetleri.

mezuniyet partisi kıyafetleri

Üniversite mezuniyetinde ne giymeli?

Kızlar
Renkler: Parlak ve canlı renkler; kırmızı, mor, fuşya, yeşil ve tonları, sarı, çingene pembesi, saks mavi veya ışıltısı olan dore ve lame.
Kumaş: Saten, ipek, şifon, ince ve az payetli kumaşlar. Düz veya floral (çiçek) desenli kumaşlar.
Mini ince payetli dökümlü duran, parlaklığından ötürü ihtişamlı görünen 1980’lerin disko kraliçesi gibi olabilir veya uzun uçuşan Helenistik tarzlı bir tuvalet giyebilir.
Erkekler
Slim cut (bele oturan, dar kuplu) koyu renkte bir takım elbise (siyah olabilir), ince yakalı beyaz gömlek, siyah gümüş veya beyaz renkte ince kravat, siyah ayakkabı.
Koyu renklerde takım elbise (siyah, füme, lacivert), beyaz veya mavi gömlek, şık bir kravat, siyah bağcıklı ayakkabı. kaynak: Ben ne giydiğimi biliyor muyum? kitabı

2 yorum

  1. İyi günler,
    sitenizi uygun bir fiyat belirttiğiniz taktirde satın almak isteriz, eğer ilgileniyorsanız yanıtınızı bekliyoruz.

    Saygılarımla Ugur YURT

  2. merhabalar sitenizde tanıtım yazılarımızı yayınlatmak istiyoruz. fiyatlar nedir acaba ? lütfen yüksek fiyatlar söylemeyiniz toplamda 4 site için alım yapmayı planlıyoruz. dönüşünüzü bekliyorum .. teşekkürler..

Yorumlar kapatıldı.