tekbir giyim 2019 yeni sezon koleksiyonu

tekbir giyim 2012 yeni sezon koleksiyonu görücüye çıkalı birkaç ay oldu, mart ayında da 2011-2012 sonbahar kış koleksiyonu ürünlerinde net %50 indirim yapıldı tekbir mağazalarında ancak ben daha yazmaya yeni vakit bulabildim.

tekbir giyim 2012 yeni sezon koleksiyonu

tekbir tesettür giyim bilindiği gibi Türkiye’de tesettür modası denen kavramı ortaya çıkaran ilk tesettür giyim ve eşarp markası. ancak ne yazık ki “bana göre” kendilerinden yıllar sonra piyasaya çıkan ve kendilerinden daha az kaliteli olan bazı tesettür firmaları gerek reklamlar, gerek sosyal medyası ve gerekse online satış mağasındaki çeşitlilikte tekbir giyimden çok çok önde. tekbir giyimin bence en büyük eksiği şuan online satış mağazasında sadece tekbir eşarp modelleri ve tekbir ipek şallarını satması. bundan sonrası ise facebook ve twitter sayfalarının yeterince sosyal olmaması.

tekbir giyimin en kısa zamanda yeni sezon koleksiyonu olan 2012 ilkbahar yaz ürünlerine, sezon sonu pardesü, kap, takım elbise, etek, ceket, hırka, tunik modellerine ve erkek koleksiyon ürünlerindeki kıyafetlere online satış mağazasında yer vermesini bekliyoruz tesettür modası takipçileri ve müşterileri olarak..

tekbir giyim 2012 yeni sezon defilesi

One comment

  1. tesettür giyim üzerine yararlı bir yazı olmuş teşekkürler

Comments are closed.