Trendyol Hediye Çekleri

Sipariş verme işleminizin üçüncü adımı olan ‘Ödeme’ sayfasında, “Hediye Çeki Ekle” alanı bulunmaktadır.
trendyol hediye çeki, trendyol hediye çekleri, trendyol hediye kuponları, trendyol hediye kuponu.
Burada hediye çeklerinizin sıralandığı listeden kullanmak istediğiniz çeki tıklayarak seçebilir ve alışveriş tutarınızda indirim sağlayabilirsiniz.
Her alışverişte en fazla 3 adet hediye çeki kullanabilirsiniz. Kullandığınız hediye çeklerinin toplam değeri, alacağınız ürün ya da ürünlerin toplam fiyatını geçmemelidir.
Alışverişlerinizde kullanmış olduğunuz hediye çekinizin/ çeklerinizin toplam değerinin alacağınız ürün ya da ürünlerin toplam fiyatından yüksek olması durumunda, alışveriş sırasında kullanılan hediye çekinizin/ çeklerinizin kullanılmayan bölümü iade edilmez.
Kazanılan hediye çekleri üyeye özeldir, başkasına devredilemez. Hediye çeki değeri nakite çevrilemez.

trendyol hediye çekleri

4 yorum

  1. Merhaba benm hediye cekm vardı 20 tl’lik fakat spariş verecegim sırada böyle bi hediye çekiniz yoktur yazıyordu bu nasıl oluyo acaba ??

    • 1. henüz aktif olmamış olabilir 2. trendyoldan gelen bir çekse vakti geçmiş olabilir 3. hesabınıza farklı e-postadan giriyorsunuzdur

  2. benimde 20 tllik hediye çekim var ürün alamıyorum yeterli değil felen diyo 10 tllik bişi alıyım dedim ona bile yeterli değil diyo nasıl bu anlamadım alt limitte 50 ne yapmalıyım?

Yorumlar kapatıldı.