2019 valiz seti fiyatları

ÇÇS ülkemizde hem kaliteli hem de ucuza valiz seti satan markaların başında geliyor. Gerek kadın çantası çeşitleri ve gerekse valiz setleriyle ÇÇS’nin oldukça uygun fiyatlara sattığı poliüretan veya ABS malzemeli çekçekli, 2 ve 4 tekerlekli 2014 valiz modelleri, fiyatının uygunluğu ve görsel güzelliklerinin bir arada bulunabilmesi açısından Türk halkı tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

2014 pembe desenli valiz setleri
1000 lira yerine indirimli 600 lira. markafoni tatil zamanı kampanyasında satılıyor.

Yaz ayları geldi yani tati ve seyahat ayları da diyebiliriz. Peki ya tatil ve gezi hazırlıklarınız tamam mı? kelebek, kaplan, balık resimli desenleri ile baskılı valizler ve sert yüzeyli/kumaş malzemeden yapılan pembe, mavi, lacivert, gri, siyah valizler mağazalara göre internetten çok daha uygun fiyata satın alınabiliyor. (resimlerin üzerine tıklayarak daha büyük boyutta görüntüleyebilirsiniz..) kaliteli ve ucuz valiz setleri fiyatı 3lü valiz seti fiyatları

2014 valiz seti fiyatları

markafoni valiz seti fiyatları

Yola çıkmadan eşyalarınızın rahatça sığabileceği konforlu valizler ve bir an yanınızdan ayırmadığınız makyaj malzemelerinizi koyabileceğiniz makyaj çantaları markafoni valiz modelleri tatil zamanı kampanyası valiz setleri Markafoni’de indirimli ÇÇS valiz fiyatları aşağıda yer almakta..