gamze saraçoğlu limango exclusive purely koleksiyonu

designer studio gamze saraçoğlu limango exclusive purely koleksiyonu

limango designer studio gamze saraçoğlu limango exclusive purely koleksiyonundan sizler için seçtiğim en yeni moda ve özel tasarımlı (gamze saraçoğlu tasarımı) en son moda uzun elbiseler, maksi elbise modelleri, kısa elbise çeşitleri, maxi elbiseler, mini elbiseler, etekler, ceketler, bluzlar, tunikler, gömlekler..

gamze saraçoğlu limango exclusive purely koleksiyonu

Gamze Saraçoğlu’nun doğadan esinlenerek hazırladığı yeni ‘Purely’ koleksiyonu bugün ilk kez ve sadece limango Designer Studio’da satışa sunuluyor!
Tasarımcının klasik çizgisinden farklı olarak daha çok günlük kullanıma yönelik triko ve tişörtlerin yer aldığı koleksiyonunda küresel ısınmaya karşı polyester olmayan %100 pamuk ve naturel kumaşlar kullanıldı. ‘Purely’, tüm tasarım detayları ve kullanılan kumaşlarıyla neşeli, pozitif, rahat, spor-şık olarak konumlanıyor.
Naturel kumaşlarla oynayarak hareketli detaylar oluşturan Saraçoğlu, koleksiyonunda ayçiçeği çekirdeği, hasır, örgü, fırfırlar da kullandı. Renk olarak tamamen saf, temiz ve naturel tonlar tercih edildi. Her yaştan insanın kullanabileceği modellerin yer aldığı, gece şık, gündüzleri spor olarak kullanılabilecek şekilde dizayn edilen ‘Purely’ koleksiyonu, spor ve rahat giyilebilir olma özelliğinin yanı sıra farklı yorumlarla gecenin en şık parçaları haline de dönüşebiliyor. Aksesuarlar en önemli silahınız!
Koleksiyonda çok sade bir üst veya altta şıklaştırılabilecek neşeli aksesuarlar, doğal detaylar içeren bileklikler, broşlar ve fularlar da yer alıyor. Logosunda kolları yapraktan oluşan bir çizgi karakter olan ‘Süheyla’ doğayı o kadar çok seviyor ki kolları bir yaprağa dönüşüyor hissi uyandırıyor. İşte Gamze Saraçoğlu’nun da favorisi olan tasarımlar…

limango’nun Moda ve Tasarım Danışmanı, Gamze Saraçoğlu’nun organik kumaşlardan hazırladığı “Purely Koleksiyonu” ilk kez limango Designers Studio’da! Türkiye’nin yakından tanıdığı bu ismin geçmişine gelin bu kez birlikte bir yolculuk yapalım.