tekbir 2019 tesettür modasında çok iddialı

tekbir 2013 tesettür modasında çok iddialı 3 koleksiyonuyla görücüye çıktı. Tekbir bedesten, ölçüsüz güzellik ve genç grup tekbir 2013 ilkbahar yaz koleksiyonuları bilindik tekbir giyim çizgisine yeni bir soluk getiriyor.

TEKBİR 2013 İLKBAHAR YAZINDA “BEDESTEN, ÖLÇÜSÜZ GÜZELLİK VE GENÇ GRUP” İLE KARŞINIZDA

Tekbir 2013 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda Osmanlı döneminde değerli kumaş ve mücevherlerin satıldığı “Bedestenlerden” esinlendi.

Marka, bu sezon koleksiyonunu üç ana gruba bölerek, müşterilerin seçimlerini daha kolay yapmalarını amaçladı. Tekbir Bedesten, Tekbir Genç ve Ölçüsüz Güzellik.

tt

TEKBİR 2013 İLKBAHAR YAZ BEDESTEN KOLEKSİYONU

Tekbir Bedesten grubu; markanın klasik modellerinin yer aldığı ürünlerden oluşturulmuştur. Bedesten gurubunda dikkati çekenlerin başında; işlemeler, nakışlar ve baskılar gelmektedir. Koleksiyon, karamel tonlarından, sarıya, turuncudan yeşil ve maviye kadar geniş bir renk gamında çalışılmıştır.

TEKBİR 2013

TEKBİR 2013 İLKBAHAR YAZ GENÇ GRUP KOLEKSİYONU

Genç grup; genellikle 20-27 yaş ve 38-44 beden aralıklarındaki bayanlara hitap eden ürünleri barındırmaktadır. Nil yeşili, bebek mavisi, mercanın en uçuk tonları, yavru ağzı, yeşil, saks mavisi ve kırmızı gibi birçok rengin kullanıldığı koleksiyonda nefes alan pamuklu kumaşlar, keten ve vual, ipek şifon, dantel ve gipürler bulunmaktadır.

TEKBİR 2013 İLKBAHAR YAZ ÖLÇÜSÜZ GÜZELLİK KOLEKSİYONU

Ölçüsüz Güzellik grubu ise; hangi kiloda olursa olsun kendini iyi hissetmek isteyen 46-56 beden aralığındaki her yaştan bayana hitap etmektedir. Pudra, gülkurusu, tarçın, krem rengi gibi soft renklerin yanı sıra; mint yeşili, ekru, türkuaz ve yeşil gibi ışıltılı, toprak, kum beji ve vizon gibi sakin renklere de yer verilmiştir.