Mint Yeşili Modası: Penti iç giyim koleksiyonu mint renginde!!

mint yeşili modası 2014 yaz sezonuna taşındı. dekorasyondan, giyime, arabadan, oyuncaklara kadar her yer mint yeşili!

2014 Yazının En Moda Rengi: Mint Yeşili!

siyah abiyelerin yerini artık mint yeşili abiyeler alırken, iç giyim modellerinde bile sütyen, string, iç çamaşırı takımları, ipek gecelik ve sabahlıklar mint yeşiline boyandı! mint yeşili özünde su yeşili ile karıştırılabilen bir renk olsa da, herkes yılın modası olan bu tatlı ve şirin rengi çok sevdi!!

Mint Yeşili Modası: Penti iç giyim koleksiyonu mint renginde!!

Mint Yeşili Modası Penti 2014 iç giyim koleksiyonu mint rengi
Penti 2014 iç giyim koleksiyonu

Yılın moda rengi olan mint yeşili, bu sezon dış giyimden iç giyime taşınıyor. Romantik esintiler taşıyan bu renk, pastel renklerin en iddialısı oluyor. Kadınları yaza hazırlarken çekici görünmelerini sağlayan mint yeşili rengi Penti iç giyim koleksiyonunun da ana rengini oluşturuyor. Türk kadınlarının vücut ölçülerine ve beklentilerine uygun olarak hazırlanan koleksiyon, push up kalıpları ve zarif detaylarıyla bu baharın en iddialı parçalarından.

Mint renkli askılarıyla beyazın saflığını gözler önüne seren Allure top, dantel detaylarıyla romantik bir görünüm sunuyor.

Lotus Lace toparlayıcı bando sutyen, yaz aylarında dekolte kıyafetlerin kurtarıcısı oluyor. Mint ve lacivert olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan ürün, dantel detayı ve çift renkli görünümüyle kadınların beğenisine sunuluyor. Full lace slip ise aynı renk ve desenleriyle takım olarak kullanılabiliyor.

Yaz aylarının en star iç giyim grubu olan Stardoll, sutyen, slip, top ve short olmak üzere dört faklı ürün barındırıyor. Push up kuplarıyla ekstra dolgunluk kazandıran sutyen, fırfır detayıyla da şirin bir görünüm kazandırıyor. Stardoll top ve short, pamuklu yapısıyla özellikle yaz aylarının kurtarıcısı oluyor. Mint renkli grubun fırfır detayları bulunuyor.

Sensation colors sutyen, dikişsiz ve destekli yapısıyla günlük kullanıma uygun oluyor. Mint renkli sutyene aynı renkte, dikişsiz özellikteki Coctail colors slip eşlik ediyor.

Bliss Bando, sırt dekoltesi kullanmayı seven kadınların favorisi oluyor. Bando kalıba sahip mint renkli sutyenin, sırt kısmındaki zebra desen, iddialı bir sırt dekoltesi sağlıyor. Dantel kenarlı slip ise takımı tamamlamaya yetiyor.

Tam kavrayan, dik tutan kalıbıyla çok beğenilen Daylift Cotton sütyen bahar ayları için mint renki ile de satışa sunuluyor.