moda nisa işte nedir yorumlarımız

Tesettür giyimde en yeni trendler modanisa.com’da! moda nisa ile modern, muhafazakar ve kapalı giyimi, tesettürü tercih eden başörtülü veya başörtüsüz hanımlar artık çoğunlukla internet üzerinden online alışveriş yapıyor. modanisa.com tesettür giyim üzerine satış yapan online alışveriş sitelerinden biri. daha önce ‘u da tanıtmıştım hatırlarsanız. modalama.com‘da yine kapalılar için en güzel tesettür kıyafetleri satan bir online tesettür giyim mağazası. üçü de; tesettüre uygun giyinen kadınların ve tesettür modasını takip eden genç kızların beğenisine uygun en yeni trendlerdeki tesettür modası kıyafetlerini ve tesettür aksesuarlarını satan, güvenliği yüksek bir site.

moda nisa

tesettür giyim alanında büyük bir boşluk olduğunu belirten Modanisa, toplam yedi ana başlık altında yüzlerce ürünü, estetik beğenisi yüksek tesettürlü giyimi seven bayanlara sunuyor. ipek eşarplardan pardesüye, kap modellerinden hijaba, ceketlerden kapalı mayolara, feraceden kapalı abiyelere, iç giyim ürünlerinden alkolsüz parfümlere, uzun eteklerden kolyelere, şallardan bonelere çok kaliteli ve çok çeşitli ürünler, bir tık uzağınızda.

yapmanız gereken tek şey moda nisa’nın web sitesine girerek üye olmak ve sanal ortamda güvenli alışveriş yaparak, beğendiğiniz ürünü alışveriş listenize eklemek. seçeceğiniz kıyafetler kapınıza kadar geliyor, 75 TL ve üzeri alışverişlerden kargo ücreti istenmiyor. hatta modanisa.com’da eğer dilerseniz, kapıda ödeme yapma şansınız da var. yeni moda’ya da buradan üye olabilirsiniz.

hem yerli malı ürünleri, hem de başta Londra, Dubai, Amsterdam, Kuala Lumpur gibi moda merkezlerinde İslami giyime uygun kıyafetler tasarlayan çok saygın modacıların elinden çıkan moda ürünlerini müşteriye sunan Modanisa, ayrıca sitenin altında yer alan markalar bölümünde, beğendiğiniz markaya ait kıyafetlere ulaşmanızı sağlıyor.

Üç gün içerisinde siparişleriniz adresinize ulaşıyor, satın aldığınız ürünü iade etmek ya da değiştirmek istediğinizde sizden kargo ücreti talep edilmiyor. Zevkli hanımların tercihi Modanisa’yı deneyin. modanisa.com

moda nisa’da şuan satılan markalardan bazıları: Aker, Alakaş, Armanda, Balse Eşarp, Banko, Büşra Anıl, Butik Triko, Capsters, Cemre, Dagi, Deniz, Deniz Gülü, Desen, Destan, Didi, Evitare, Gönül Kolat, Gümüş İpek, Kayra, Lancome, Mercan, Minay, Motif Triko, NBB, Odema, Paristan, Pembe Pırıltılar, Penti, Sarmina Pardesü, Shee, Sheeva, Sheey-me, Takı, Tuğba, Ugoza, Viol, Yeni İnci