Silk & Cashmere Anneler Günü yaz kaşmiri ürünleri

Silk & Cashmere anneler günü yaz kaşmiri ürünleri, yaz kaşmiri modasına öncü olacak saf kaşmir, saf ipek ve kaşipek şal, eşarp, hırka, tunik, elbise ve triko modellerinden olşuyor. Silk & Cashmere anneler günü kampanyası 12 mayıs 2014 tarihine kadar geçerli olacak.

Silk & Cashmere Anneler Günü yaz kaşmiri ürünleri

Kolları herkesten daha sefkatli saran annelerimizin bu yıl Anneler Günü’nü Silk & Cashmere’in yaz kaşmiri modasına öncü olacak saf kaşmir, saf ipek ve kaşipekten oluşan yeni modelleriyle kutluyoruz. 1-12 Mayıs tarihleri arasında yapılacak alışverişlerin % 10’unu Haziran ayında hediye olarak kazanma şansının yanı sıra her 300 TL ve üzerinde yapılan alışverişlerde saf ipek eşarp Silk & Cashmere’den hediye!

Anneler Günü için en şık hediye alternatifleri

Silk & Cashmere, hafif, yumuşacık ve yaz enerjisini yansıtan rengarenk yeni yaz kaşmiri modelleriyle Anneler Günü için yepyeni bir görünüm sunarken, saf ipek, saf kaşmir ve kaşipekten tasarladığı modelleriyle de annelerimizi yaz gecelerinin esintisinde koruyacak. Klasik modellerinin yanı sıra bu yazın vazgeçilmezi olacak puantiye, gül, çiçek ve porselen desenlerinde saf ipek trikolar sunan Silk & Cashmere’in, vintage tasarımları, Japon ve Doğu esintilerinin yer aldığı kimono ve işlemeli t-shirtleri de Anneler Günü için en şık hediye alternatifleri arasında yer alıyor.

Silk & Cashmere’den Anneler Günü’ne özel kampanya

Silk & Cashmere’den her 300 TL ve üzerinde alışveriş yapan herkese saf ipek eşarp hediye edilirken,1-12 Mayıs tarihleri arasında yapılan her alışverişin %10’u Haziran ayında hediye olarak sunuluyor. Aynı tarihlerde gerçekleştirilen nakit ve tek çekim ödemelerde ise kullanıcılar %10 indirim hakkına sahip olacaklar.