adidas originals 2019 ilkbahar yaz koleksiyonu

adidas Originals İlkbahar Yaz 2014 Kadın Koleksiyonu spor sokak modası
adidas originals ilkbahar yaz 2014 koleksiyonu spor sokak modası kıyafet modelleri

adidas, genç markası Originals İlkbahar-Yaz Kadın 2014 Koleksiyonu’nda, köklerine bağlı kalırken bir dönüşümü yansıtmayı başarıyor.

adidas, yeni Originals İlkbahar/ Yaz Kadın 2014 Koleksiyonu ile, yazılı kurallara aldırmaksızın spor ile sokak tarzını birleştirme konusundaki ikonik şöhretini daha da güçlendiriyor. Uzun festival günleri için geliştirilen bu yaz koleksiyonu, adidas Originals’ın tarihi DNA’sından gelen ruh ve rock’n roll isyanını tasarımlarına taşıyor.

adidas Originals İlkbahar Yaz Kadın 2014 Koleksiyonu
adidas Originals 2014

Koleksiyonda, baskılı ve premium kumaşlar yoluyla eklektik yelpaze bütünsel bir biçimde birleştiriliyor. Barselona’nın tekno topluluklarından Kuzey Amerika’nın tozlu, darmadağınık çöllerinin kargaşasına uzanan güneşte yanmış renk kombinasyonları vücudu sarsılmaz bir tavır ile vurguluyor.

Klasik spor parçalar ile dengelenen, hatları ortaya çıkaran feminen silüetler ile yeniden şekillendirilen ruh hali son derece hararetli. 1970’lerden 2000’li yıllara kadar pist, kort ve sahaların tarihi ikonları da adidas Originals İlkbahar/ Yaz Kadın 2014 Koleksiyonu’nda sahne alıyor.

ZX Running ürün yelpazesi 000s serisinin 25. yıldönümünü kutlarken, en beğenilen ürünleri, yüksek teknolojili kumaşlar ve gelişmiş tasarımlar ile yeniden şekillendiriliyor.

Retro tenis kortunu sokaklara taşıyan Adidas Stan Smith, yazın moda spor ayakkabısı olacak. Kortlardan gelen Stan Smith, sokaklardaki premium tenis ayakkabısı olmaya devam ediyor. Yeni Stan Smith Koleksiyonu ile bir spor klasiği selamlanırken son moda kumaşlar, son moda renkler ve yenilikçi siluetler ile yeniden canlandırılıyor.

adidas Originals İlkbahar/ Yaz Kadın 2014 Koleksiyonu’nda ayrıca, renk ve kültürlerin canlı bir çarpışmasının yaşanacağı, Haziran ayındaki 2014 FIFA World Cup BrazilTM için tasarlanan özel seri ile renkli bir yolculuk vaat ediyor.

adidas Originals İlkbahar- Yaz Kadın 2014 Koleksiyonu Şubat ayı itibariyle adidas mağazaları ve yetkili adidas satıcılarında modayı yakından takip eden kadınların beğenisine sunuluyor.