varis kremi kullananlar

Salvosano Varis Kremi

salvosano varis kremi kullanıcı yorumları:

salvosano varis kremi diğer varis kremleri gibi faydasız.. KUTU ÜZERİNDEKİ GİBİ KULLANMAMIZA RAĞMEN HİÇBİR İŞE YARAMIYOR! SİTEDEKİ NERDEYSE BÜTÜN OLUMLU YORUMLARI KENDİ ELEMANLARINA YAZDIRIYORLAR! OLUMSUZ YORUMLARI İSE YAYINLAMIYORLAR!!!!!!!!!

Para Tuzağı, Umut Tacirliği..

salvosano yorum:

2 kutu kullanıp hiç bir düzelme belirtisi göremeyen ablamı mı yoksa kendimi mi örnek vereyim şuan bilemiyorum. Aileden kalıtım yoluyla geçen ve başlangıç seviyesinde olan üstelik çok şiş veya kalın ve koyu renkli olmayan varislerimiz karşısında hiç bir etkisi olmadı varisleri tedavi ettiği iDDİA EDİLEN bu varis kreminin! Ama bildiğim tek şey salvosano varis kreminin tamamen bir para tuzağı olduğu. Kesinlikle paranızı bunlara kaptırmayın arkadaşlar.

DİYORLAR Kİ;

SALVOSANO Varis Kremi’nin tamamen doğal formülü deri altındaki varisten dolayı hasar görmüş bölgeye kadar ulaşır.
Portakal, Biberiye, Papatya, Kekik ve Buğday yağlarının iyileştirici ve yenileyici özellikleri ile kısa sürede varisli bölgede gözle görülür fark yaratır.

SALVOSANO Varis Kremi; varisten kurtulmanın en acısız ve etkili yöntemini sunuyor. Varis probleminiz için özel olarak üretilen bu krem ile günden güne daha güzel bacaklara sahip olacaksınız.
SALVOSANO Varis Kremi’nin içeriğindeki portakal yağı, biberiye yağı, kekik yağı, paptya yağı, buğday yağı ve doğal saf krem size cerrahi müdehale gerektirmeden muhteşem bacakların formülünü sunuyor!

BEN DiYORUM Kİ; İyileştirme vaatlerinin hepsi YALAN!

Haa bu aradaaaaaa!

Salvosano satılan yerlerde yazan yorumların %99’unu kendi elemanlarına yazdırıyorlar ve bir çok kez denememe rağmen olumsuz yorum yazanların olumsuz yorumlarını YAYINLAMIYORLAR! Böyle de sahtekarlar!

SON SÖZÜM…

Varise Ameliyatsız SON veya Varise %100 Bitkisel Çözüm vaatleriyle BOŞ YERE paranızı harcamayın arkadaşlar. Gidin bir doktora ve skloterapi veya lazerle mi tedavi ettiriyorsunuz ameliyatla mı adam gibi tedavi ettirin ve varislerinizden kurtulun. Ustasını bulabilirseniz sülükle emdirilerek yapılan tedavi (sülükle varis tedavisi) de başarılı olabiliyormuş. Bilginize.

sikayetvar.com’da bir arkadaş daha bu  Salvosano faydasızlığını dile getirmiş! OKUYUN! varis kremi kullananlar ve özellikle salvosano varis kremi kullananlar bu yazı altına yorumlarını şikayetlerini yazabilirler.

7 yorum

 1. merhaba arkadaşlar bende de varis ve aşırı ayak şiş ve ağrılıydı ben sitesinde AT KESTANESİ BALSAM KREM aldım varislerim hızla yok olmaya başladı .ayrıva çay ağacı merhemide çok güzel .araştıranlar için inşaallah faydalı olmuşturum

 2. merhaba PETRA ÜRÜNLERİ hakkında bilgi almak ismimin üzerine tıklayınız
  PETRA SAĞLIKLI YAŞAM ÜRÜNLERİ
  BİORİCHİ AT KESTANESİ KREMİ
  ÇAY AĞACI MERHEMİ
  KROYTER BİTKİ YAĞI
  AYNI SEFA MERHEMİ
  PERLA BEZLERİ
  ECOLİNN ÜRÜNLERİ
  AVEDİEN ÜRÜNLERİ VB ÜRÜNLER ÜSTDE GÜLDEN YAZISINA TIKLAYINIZ LÜTFEN

 3. merhabalar bu ürünler hakkında bilgi almak için adımın üzerine tıklayınız .ürünler hakkında detaylı bilgiye ulaşacaksınız

 4. PETRAYLA SAĞLIKLI YAŞAM ÜRÜNLERİ
  gümüş iyonlu perla mikrofiber temizlik bezleri
  biorichi cilt ve vücut bakım ürünleri
  atkestanesi,çay ağacı merhemi,aynısefa merhemi…. vb
  avedien organik sertifikalı cilt bakımı ve bebe ürünleri
  ecolinn temizlik sıvıları vb HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRACAK ÜRÜNLER

 5. PETRA İLE SAĞLIKLI YAŞAM ÜRÜNLERİ
  1-gümüş iyonlu mikrofiber bezler
  2-biorichi cilt ve vucut bakım ürünleri
  a-at kestanesi balsamı
  b-çay ağacı merhemi
  c-aynısefa merhemi… vb
  3-avedien organik sertifikalı cilt ve bebe ürünleri
  4-ecolinn doğal temizkik sıvıları

Yorumlar kapatıldı.