vip dükkan nerede


vip dükkan neredevipdükkan nerede? vip dükkan hakkında herhangi bir yazım olmamasına rağmen “vip dükkan nerede ” diye aratarak siteme gelenler oluyor. vipdükkan yeni moda alışveriş sitesini duymayanlar için söylüyorum markafoni trendyol benzeri vip üye alımına dayalı ünlü markaları piyasaya göre biraz daha ucuz satan alışveriş sitelerinden biri. Yani private shopping denen insanın almayacağı yoksa da aldırtan, alışverişi bağımlılığa dönüştüren sitelerden biri. Neden alışveriş bağımlılığa dönüşüyor derseniz belki hayatınızda yanına bile yaklaşamadığınız, almayı bırakın almanın hayalini bile kurayamacağınız markaların ürünlerini çok ucuz fiyatlarla satışa çıkarırlarsa alışveriş zamanla bağımlılık da yaratır, hastalık illetine de dönüşür. Sanırım biraz abarttım. Ama yine de dozu ayarlamakta fayda var.

vip dükkan nerede?

Şimdi vip dükkan’ın da markafoni, trendyol, limango, alamarka ve bedava gibi private shopping sitelerinin alışveriş deneyimlerini top yekün üzerinde barındıran birisi olarak vipdukkan.com’un, “bana göre” güvenilir olup olmadığını ve nerede olduğunu anlatayım arkadaşlar.

vipdükkan güvenilir mi? evet güvenilir. vip dükkan nerede? sadece internette. yani bir mağazası yok! online alışveriş yapabiliyorsunuz vip dükkanda.. Kredi kartıyla alışveriş yapıyorsunuz ve markafoni trendyol veya limango gibi ortalama 2 hafta civarında kuzu kuzu ürünün gelmesini bekliyorsunuz. Ürün geliyor nihayetinde. Yani burda sorun yok. Ancak, olur da ürünü geri iade ederseniz para iadesini çok geç yapıyor. Bu bir. İkincisi, siparişlerinizi kargoya çıkmadan önce iptal etmek isterseniz elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Neden mi? Çünkü siparişinizin kampanyası bittiğinde onu almak mecburiyetinde kalıyorsunuz. Ha, size ulaştıktan sonra 7 gün içinde vipdukkan’a geri gönderebilir ve ürünü iade edebilirsiniz ama ürünü iade etmek için kargoya git gel seremonisi yaşamayı sevmeyen biriyseniz bu canınızı sıkabilir.

Ben üç veya dört kez alışveriş yaptım vipdukkan.com’dan ve memnun kaldım açıkçası. Bir kere cacharel gömlek aldım tek onu iade etmem gerekti. Onda da kargo ücretine kadar bütün paramı iade ettiler. Sadece dediğim gibi iade süreci yavaş işledi hepsi o. O da yeni sayılan bir alışveriş sitesi için devede kulak bir problem bana kalırsa. Tabi bütün müşterileri benim kadar sabırlı ve anlayışlı olamayacağı için bence bu sorunu en kısa zamanda halletmeleri yerinde olacaktır..

vip dükkan davetiye

vip dükkan’a üye olmak istiyorum derseniz vip dükkan davetiyesi ve vip dükkan üyelik için tıklayın.

8 yorum

 1. ben bu vipdükkana hayranım ah canım elbiselerimin hepsi oradan

  gelir tam 289 tane elbisem var inanmıyacaksınız ama kardeşimin

  tam 1035 tane elbisesi var ama hepsi vipdükkandan değil

 2. Merhaba Ceylan;

  Kargo ücretimiz 4,95 TL dir. 75 TL ve üzeri yapmanız halinde alışverişlerinizde kargo bedava kampanyasından yararlanabilirsiniz.

  Keyifli alışverişler dileriz.

  Saygılarımızla,

  Vipdukkan Ekibi

Yorumlar kapatıldı.