2019 Biker Ceket Modelleri Mevsim Geçişlerinde Giyilir

biker ceket erkek kadın hemen hemen her kesimin tercih ettiği mevsimlik ceketlerdendir. aslında motorcu montu da denir fakat motorcu stil montlar gibi ağır bir tarzı olmayan daha soft modelleri de olduğundan biker mont denmektedir. biker ceketler çoğunlukla deridir deri mont modelleridir, ama biker jacket’lerde denim ve pamuklu kumaştan olanları da vardır.

deri motorcu montları çok tarz çok havalı

öncelikli en trend erkek ceketleri belki de biker ceket modelleridir.. İlkbahar ve Sonbahar gibi mevsim geçişlerinde insanlar ne giyeceğini şaşırır, ince giysek en ufak bir rüzgarlı havada üşürüz malum sonbaharın rüzgarı bir çıktı mı tam çıkar soğuktur ayrıca.. Zira ilkbharın havası da böyledir serin serin eser bazen haziran ayı ortalarına dek hemde!! işte böyle zamanlarda erkek kadın fark etmez herkes sonbaharda ne gyilir ya da mevsim geçişlerinde ne giyilebilir diye düşünmeden edemez ve araştırır ona göre kombin yapar..

DESA 2015/16 Sonbahar/Kış Erkek Biker Ceketleri

mevsim geçişlerinde yeni sezon montlar ve ceket modelleri ile trençkotlar klasik kurtarıcı rolündeki giyim parçalarıdır. hemen hemen her markada bu tür modellere rastlamak mümkündür. yaz aylarında daha açık renklibiker ceket modelleri, deri ceketler ve kanvas ya da pamuklu kumaştan trençler kullanılırken, kış aylarında daha sıcak tutacak motorcu tarzı biker ceketler tercih edilmelidir..

DESA 2016 Erkek Biker Ceket DESA 2016 Kış Erkek Biker Ceket DESA Biker Jacket Man DESA Erkek Biker Ceket DESA Erkek Biker Jacket DESA Erkek Motorcu Ceket 2016 DESA Erkek Motorcu Ceket Modelleri 2016 DESA Erkek Motorcu Ceket Taba DESA Erkek Biker Ceket

Erkek giyiminde hit olan bazı parçalar vardır. Biker Ceket de bunların başında gelir.

Günlük kullanımın en gözde parçalarından biri olan bu model, yarattığı havalı duruş, göze hitap eden tarzı ve rahatlığı nedeniyle tam anlamıyla erkeklerin favorisi… Denim ve tişörtlerle kolaylıkla kombinlenebilmesi, her türlü ayakkabıya uyum sağlaması, ofisten sokağa rahatlıkla kullanılabilmesi nedeniyle erkekler Biker Ceketlerden vazgeçemiyor!

Bu modeli kullanan erkeklerde tarz ayrımı yapabilmek için bu sezon DESA Collection’da biker ceketler birçok farklı şekliyle yerlerini alıyor. Modelin kesiminde ve boyunda pek farklılık olmasa da bazen önden ya da yandan bazense asimetrik fermuarlı olarak karşımıza çıkabiliyor.

Renkli bir kişiliğiniz varsa ve tarzınıza hareket katmak istiyorsanız, biker ceketler kesinlikle dolabınızda yer almalı. Ancak renkli olmaktan yana şüpheleriniz varsa efsane siyah modeller sizi bekliyor.

Hangi renk olursa olsun Biker Ceketler, ara mevsimin kararsız havaları için şık ve tarz kurtarıcı görev üstleniyor.