tekne partisinde ne giyilir

tekne partisinde ne giyilir
tekne partisinde ne giyilir

tekne partisinde ne giyilir, tekne partisi kıyafetleri, elbiseleri.  tekne partisinde nasıl giyinmeliyim nasıl giyinlir diyenler için kıyafet ayakkabı ve elbise önerileri. sabit olmayan bir platformda tüm gece boyunca sürekli hareket etmek zorunda kaldığınız tekne partileri için ayakkabılarınız kadar kıyafetinizin elbisenizin de rahat olması gerekir. birisinin eteğinize basması ya da ani bir harekette denge sağlayabilmeniz için özellikle bol ve kısa etekleri, elbiseleri tercih edebilirsiniz. mezuniyet partisi eğer bir teknede tekne partisi şeklinde yapılacaksa mini kısa elbiseler, kat kat veya kloş, pileli kesimli etekler, tek omuz, kalp yaka, u yaka, veya pırıltılı straplez üstler, çok uzun olmayan robalı elbiseler teknede göz kamaştırıcı olmanızı sağlayacaktır. ayrıca tekne partisinde nasıl bir ayakkabı giyemeliyim diyorsanız çok yüksek veya çok ince topuklu bir ayakkabıyı da çok fazla önermiyorum. tekne partisinde ne giyilir tekne partisi için elbiseler

tekne partisinde ne giyilir

ayrıca “Ben ne giydiğimi biliyor muyum?” kitabından tekne partisinde ne giyilir konusunda bir alıntıyı da sizlerle paylaşmak istiyorum.

Tekne partisinde ne giymeli?

Kadın
Beyaz, mini elbise, şal, parmak arası arkası bantlı terlikler.
Canlı renklerde veya parlak şifon, ipek gibi akışkan kumaşlardan elbiseler, şal, parmak arası arkası bantlı terlikler.
Mini etek, pırıntılı üstler, şal veya ince kaşmir hırka, parmak arası arkası bantlı terlikler.
İpek veya saten gibi akışkan kumaşlardan bol şık pantolonlar, üzerine straplez veya bluzdan parlak veya pırıltılı üstler, şık terlikler veya şık altı lastik, üzeri kumaş mes gibi ayakkabılar.
Erkek
İpekli veya ince koton bol pantolon, yakasız bol üstler, şık parmak arası terlik (bu zor bir kombinasyondur, çok modern tarzı olan kişiler daha rahat kullanabilir).
Beyaz pantolon, beyaz gömlek, lacivert koton spor ceket, spor ayakkabı.
Kırmızı veya portakal rengi pamuklu spor pantolon, beyaz spor keten gömlek, lacivert spor ceket, beyaz spor ayakkabı.
Lacivert koton pantolon, pembe polo yaka tişört, beyaz ceket, spor ayakkabılar.

1 yorum

Yorumlar kapatıldı.