Miss Poem 2019 Anneler Günü İndirimleri

Miss Poem giyim 2015 ilkbahar yazMiss Poem 2015 Anneler Günü İndirimleri anneler günü özel kampanyalara ve annelere özel indirim yapan giyim markalarına miss poem de katıldı.. Miss Poem 2015 Anneler Günü İndirimleri başladı..

MISS POEM’DEN ANNELERE ÇİÇEK BAHÇESİ

Miss Poem yeni sezon ürünlerinde annelere özel indirimler yapacak. Miss Poem’den, “Anneler Günü” kapsamında yeni sezon ürünlerde %10 indirim kampanyası…

Miss Poem, rengarenk desenleri, birbirinden hareketli modelleri, canlı ve çarpıcı çizgileri ile trendy anneleri bu yıl da unutmayarak, Anneler Günü kapsamında alışveriş yapan tüm annelere yeni sezon ürünlerde %10 indirim kampanyası sunuyor.

Miss Poem’in ilkbahar – yaz trendleri arasında sarı ve mavi tonları ön plana çıkarken mercan, mint, turkuaz, elektrik mavisi, pastel sarı ve lila yaz aylarında cıvıl cıvıl bir renk yelpazesi oluşturuyor.

2015 yaz sezonunda farklı çizgilerin kombinasyonu saçaklar, lazer kesimler, yüksek bel şortlar, pantolonlar, etekler, uzun bluzlar, gömlek elbiseler, devoreler, laklı parlak kumaşlar, fileler kadın masumluğuna ve doğallığına yakışan çiçek, gül desenleriyle bezeniyor.