Bu sene için şık görünümler yeni moda elbiseler 2019

yeni moda elbiseler 2012 sonbahar kış sezonu için yeni sezon özel tasarım yapan isimlerden biri olan Nihan Peker imzalı özel tasarım elbiseler limango designers studio’da. bu özel tasarımlı koleksiyondaki tüm elbise modelleri, 2012 sonbahar kış modası kıyafetleri ve elbiseleri Nihan Peker imzalı. limango Designers Studio’da bugün başarılı tasarımcı Nihan Peker’in yalın ve içinde farklı dokuları barındıran 2011-2012 sonbahar-kış koleksiyonuna % 40’a varan indirimlerle sahip olabilirsiniz. Organik ve özellikle el yapımı olan ip elbiselerin ağırlıkta olduğu tasarımlar, Peker’in önceki koleksiyonlarının devamı niteliğinde. Sadeliğin sıradanlıktan ayrıldığı, detaylarda zenginleşen parçalar, sizlere tercihlerinizi tarzınıza göre yeniden yorumlama imkanı sunuyor.

Giyilebilir ve sık kullanılır olmak tasarımcı için en önemli noktalardan biri. Her birinden birer adet üretilen el yapımı özel tasarım elbiseler, ince ipekli ve doğal pamuklu kumaşlarla hazırlanan parçalar uzun işlemlerden ve dikim sürecinden geçirildikten sonar, atölye aşamasında sadece form verilerek sunulmaya hazır hale geliyor.

Hazır kumaşların kullanıldığı ve sadece tek bir gömlekle bile şık görünebileceğiniz koleksiyon, ağırlıklı olarak siyah, krem ve toprak tonlarını (kahverengi, bej tonu renkleri, nude ten rengi, vizon rengi vs.) içeriyor. helenistik gömlekler, değişik pantolon modelleri, şık ve rahat kesimli bluzlar, sonbahara kışa uygun en şık kombinler ve özel tasarım yeni moda elbiseler bu koleksiyonda..

yeni moda elbiseler 2012

Nihan Peker Kimdir? Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı bölümü mezunu. Üniversite eğitiminin ardından Vakko, Network, Altınyıldız gibi firmalarda staj ve iş deneyimi kazanan tasarımcı Hatice Gökçe ile beraber çalıştı. Ardından master eğitimi almak üzere Milano, Istituto Marangoni’ye devam etti.
Yurtdışında Frankie Morello,Colmar, Furla gibi markalara koleksiyonlar hazırlayan Nihan Peker, Swarovski’nin düzenlediği tasarım yarışmasında finale kalarak hazırladığı ‘Hammal’ adlı koleksiyonunu Londra, Paris ve Milano podyumlarında gösterme imkanı buldu.
Yurtdışı deneyiminin ardından İstanbul’a dönen tasarımcı kendi ismini taşıyan markasını 2009 yılında kurdu ve sonrasında hazır giyim koleksiyonu ‘Uyandırma Ayini-2010’u sundu. Her sezon hazırladığı koleksiyonlarda beyaz gömlek yorumlarına ağırlıklı olarak yer veren Nihan Peker 2011 yaz koleksiyonu Metabolizma’yı kumaş tasarımlarını kendisi yaptığı daha özel ve avangard ürünlerle zenginleştirdi.