çok soğuk havalarda nasıl giyinilir?

Sert geçen bir kış mevsimi mı Dediniz? çok çok soğuk havalarda nasıl giyinilir? The North Face Outdoor mont bot modellerinden edinmeniz için ille dağın tepesinde bir kulübede yaşamanız, ayazda orman yürüyüşü yapmanız ya da bir dağa tırmanmanız gerekmiyor. çok soğuk havalarda nasıl giyinilir diyorsanız kat kat giyinmeden termal içlikler ve outdoor mont ve botlarla bu problemi çözebilirsiniz.

The North Face outdoor kışlık montlar ayakkabılar botlar çizmeler 2014

ÇOK SOĞUK HAVALAR İÇİN SICACIK TUTAN MONT VE BOTLAR

Outdoor giyim markası The North Face®, patenti kendisine ait olan ve son teknolojileri kullanarak geliştirdiği ürünleriyle şehir yaşamını kolaylaştırıyor. Su geçirmez, içten ısıtmalı, nefes alabilen Baker Deluxe montlar ve SIS Que Mid serisi çizmeler soğuğa senelerce meydan okumanızı sağlayacak.

Baker Deluxe Montlar: Başlıkta bulunan çıkarılabilir yapay kürk, kar gözlüğü cebi, ayarlanabilir ve yine çıkarılabilir kapüşona sahip su geçirmez ve nefes alabilen dikişleriyle ön plana çıkan Baker Deluxe montlarının etek boyları da ayarlanabiliyor. Manşetlerdeki bantlar eldivenli ya da eldivensiz kullanım için rahatça ayarlanma imkanı sunuyor. İzolasyon sağlayan astarı soğuğu engellerken, hafifliği ile sizi yormuyor. Her bedene uygun, kadın ve erkekler için ideal bir seçenek olan bu özel montların, yüzünüzü örten ve gözlere kadar kapanan fermuarı sayesinde kaşkol kullanmanıza gerek olmuyor.

DIE Que Mid Çizmeleri: Kuzey soğuklarından ilham alan Die Que Mid serisi çizmeler, ayaklar için en uygun koşulları sağlayan ergonomik tasarımıyla ön plana çıkıyor. Kışın adım atmanın bile çok zor olduğu karlı günlerde bu özel çizmeler Heatseaker® izolasyon yapısı ve yeri kavrayan tabanı ile maksimum verim sağlıyor. Dışarıda saatlerce kalsanız bile kesinlikle su ve soğuk geçirmeyen Die Que Mid serisi çizmeler yüzde yüz geri dönüşümlü yapısı, polar astarı, yalıtım sağlayan üst yapısı ve şık modelleri ile size kış soğuğunu unutturacak.

The North Face® Hakkında: VF Outdoor’un bir markası olan The North Face®, 1968 yılında kuruldu. Merkezi San Leandro, Kaliforniya’da olan marka, yüksik irtifa dağcıları, tırmanıcılar, kar sporu atletleri, koşucular ve kaşifler için tasarlanan, sektördeki teknik olarak en gelişmiş ürünleri sunmaktadır.