Gelin iç giyim nasıl olmalı diyorsanız buyrun

MAGICFORM Gelin Koleksiyonu magic form gelin iç giyim 2012 modellerinde ekru ve kırık beyaz renkli gelin iç çamaşırları tüm romantizmi ve asilliğiyle 2019 gelinlerinin favori gelin iç çamaşırı modelleri arasında yer alacağa benziyor. magic form white line koleksiyonu, 2019 gelinlerinin görmesi gereken bir iç çamaşırı serisi. 2019 gelin modası yazılarımız en trendy sen ol blog’umuzda devam edecek.

magic form gelin terliği 185_TL

MAGICFORM 2012 İlkbahar/Yaz Gelin Koleksiyonunu, kendi değerini bilen gelin adaylarına ithaf etti.

magic form gelin iç giyim 2012

MAGICFORM, 2012 İlkbahar/Yaz Gelin Koleksiyonunu, kendi değerini ve vücut yapısını bilen gelin adaylarına ithaf etti. Her gelin adayı, hayallerini süsleyen gelinliğinin içinde mükemmel görünmek ve hayranlık
uyandırmak ister. MAGICFORM bu duygunun bilinci ile, her beden tipine, stiline ve gelinlik çizgisine uygun birbirinden farklı iç çamaşır tasarımlarına imza attı.

Bustiyer ve sutyen serisinde yer alan tasarımlar, ağırlıklı olarak ekru renk ile hayat bulurken, büyük ve küçük göğüslü gelin adayları için hazırlanan takımlar, gelinlikleri bir kat daha hoş göstermek için dizayn edildi.

Straplez olmasına rağmen, yüksek teknolojinin tasarımla buluşmasının en güzel örneklerinden biri olan ve büyük bedene kadar hazırlanan sutyen ve bustiyerler, özel yapıları sayesinde düğün sırasında gelinlerin rahatlıkla hareket etmesini sağlamak için birebir.
Kadın vücuduna en yakın kumaş olan ipek ve saten ile hayat bulan gecelik ve pijama takımları, farklı boylardaki sabahlıklar ile kombine edilirken, tüy detaylı deri terlikler ise bu heyecanlı döneme şıklığın damgasını vuruyor.

Gelin Koleksiyonunda, sezonun sürprizi; Sadece size özel iç çamaşırınızı tasarlamak! Her gelin adayının hayalinde yer alan iç çamaşır takımlarını kendi stiline uygun olarak tasarlama zevkini yaşatmak için MAGICFORM, Nişantaşı mağazasında bu özel hizmeti de sunuyor.

MAGICFORM Gelin Koleksiyonunda yer alan iç giyim, gecelik ve pijama takımlarını, markanın Türkiye’de
200’ü aşkın satış noktasında, Boyner ve Debenams zincirlerinde, Nişantaşı Valikonağı Caddesi, Kanyon, Ataköy A
Plus ve Arena AVM’lerde bulunan konsept mağazalarında ve www.magicformshop.com online alışveriş
sitesinde bulabilirsiniz.