Converse Chuck Taylor All Star 2019

2013 CONVERSE ALL STAR YENİ SEZON WELL WORN KOLEKSİYONU MODELLERİ

Converse All Star 2013 Yaz Koleksiyonu

2013 Converse Chuck Taylor All Star neon converse all star yeni çıkan modelleri 2013 Converse Chuck Taylor All Star 2013 Converse Chuck Taylor All Star en yeni modelleri 2013 converse yumuşak gül rengi 2013 en yeni converse modelleri 2013

 

CONVERSE ALL STAR BAHAR VE YAZ AYLARINI RENKLENDİRMEYE GELİYOR!

Converse klasiği Chuck Taylor All Star, eskitilmiş görüntüsü verilerek tasarlanan modelleriyle ön plana çıkan Well Worn koleksiyonunu tutkunlarına sunuyor. Converse 2013 İlkbahar/Yaz sezonunda öne çıkardığı Converse Chuck Taylor All Star Well Worn serisi ile dikkat çekmek isteyen herkesin vazgeçilmezi olacak.

Converse Chuck Taylor All Star 2013 İlkbahar Yaz koleksiyonunda yer alan ve eskitilmiş hissi veren modelleriyle dikkat çeken Well Worn modelleri yaza damgasını vuracak. Converse tutkunlarının vazgeçilmezi Chuck Taylor All Star Well Worn koleksiyonu yeni sezonda konforu geçmişin karakteristik etkisiyle buluşturarak yaz mevsiminin gelişini müjdeliyor.


Koleksiyonda dikkat çeken modellerden Washed serisinin bir diğer modeli bilekli bileksiz konvers modelleriyle Chuck Taylor All Star LP Washed Twill ise özel kumaşların yıkanmış formlarda Kömür rengi, Atletik Lacivert, Tozlu Mavi ve Beyaz Kum gibi alternatifleri de mevcut. Son zamanların hitleri arasında yer alan Neon renkler ise Chuck Taylor All Star Washed Neon modelleri Neon Mavisi, Neon Turuncu, Neon Pembe ve Neon Sarısı gibi renkleriyle olmak üzere birçok alternatife sahip.

Tüm zamanlarda baharın gelişinin temsilcisi niteliğini taşıyan çiçek desenlerinin yanı sıra doğa motiflerinden de ilham alan koleksiyonda, çiçek ve hayvan baskılı Chuck Taylor All Star modelleri öne çıkıyor. Converse Chuck Taylor All Star Well Worn koleksiyonu yumuşak gül rengi, yağmur grisi ve Tango kırmızısı gibi sezona özel renkler ile ön plana çıkıyor.