Hogan Ayakkabı Çanta 2019/2019 Sonbahar Koleksiyonu

Hogan Ayakkabı Çanta 2016

İtalyan modasının önde gelen ayakkabı markalarından HOGAN ayakkabı modelleri ve fiyatları trendinguzeli.com ‘da.. Hogan Ayakkabı 2015/2016 Sonbahar Koleksiyonu bayan ayakkabı, bot ve çanta modelleri ile herkesi büyülüyor. Özellikle dolgu topuklu spor bot modelleri ve yüksek tabanlı snearkerları ile beğeni toplayan italyan markası Hogan 2015 sonbahar koleksiyonunda maskülen ve feminen tarzı bir araya getiren bağcıklı glitter ayakkabılar erkeksi topuksuz düz ayakkabı modellerine farklı bir yorum getiriyor.

hogan 2015 sonbahar çantalarında; süet, deri, rugan ve kapitoneli el çantası modelleri görülüyor. hogan 2016 sonbahar çanta koleksiyonu ile hem spor hem de trendy olmak isteyen hanımları mutlu etmeyi amaçlıyor.

Hogan Ayakkabı Çanta 2015/2016 Sonbahar Koleksiyonu

İtalyan ayakkabı markalarından hogan ayakkabı nerede satılıyor? hogan ayakakbı modellerinden satın almak için hogan online shop, raffaello-network, amazon, morhipo, modagram ve beymen mağazalarına bakabilirsiniz.. hogan ayakkabılarını Türkiye’deki ilk ve tek Hogam mağazası olan Akasya Acıbadem AVM hogan mağazasından da satın alabilirsiniz.. italyan hogan ayakkabı fiyatları ise “biraz” yüksek.. Öyle ki bir ayakkabısı bile 400-500 liradan başlıyor..