arzum anneler günü kampanyası

arzum anneler günü kampanyası ürünlerinden bazılar.. arzum küçük ev aletleri, ütü, dumansız ızgara ve elektrikli süpürgeleri indirim kampanyası..

arzum anneler günü kampanyası

arzum anneler günü kampanyasıTurmalin Kristalli Arzum Steamart Ütü Serisi… Arzum Steamart ütüler, tabanında bulunan 68 adet buhar deliği ile kumaş üzerinde mükemmel bir buhar dağılımı sağlıyor. Ayrıca, taban ucundan çıkan ön hazırlık buharı, kumaşı önden ütüleme için hazırlıyor. Ekstra kaygan yüzeyi sayesinde ütünüz, farklı kumaş türlerinde kolayca hareket edebilir ve böylelikle ütüleme için fazla güç harcamanıza gerek kalmaz.
Arzum Steamart Diji ütüde “Sıcak taban” gösterge ışığı bulunmaktadır. Bu sayede, ütü tabanının sıcak olup olmadığını ütünüzün tabanına elinizi dokundurmadan anlayabileceksiniz. Ütünüzün fişini prizden çektiğinizde sıcak taban ışığı göstergesi taban soğuyana kadar yanmaya devam edecek ve tabanın sıcak olduğunu gösterecektir. Arzum Steamart ütüler 3 emniyetli otomatik kapanma özelliği ile güvenli kullanım sağlar. Ütünüzü yatay pozisyonda bıraktığınızda 25-30 saniye sonra, dikey pozisyonda bıraktığınızda ise 8-10 dakika sonra kendini otomatik kapatır. Bir saat kullanılmadığında tamamen elektrikten kendini kesip kapattığı için son derece emniyetlidir. Aynı zamanda otomatik kapanma özelliği devreye girdiğinde ses ve ışık uyarısıyla kullanıcısına kolaylık sağlar.
Türkçe ekranları ile kullanım kolaylığı sağlayan Arzum Steamart ütülerde, dikey buhar, şok buhar özellikleri ile damlamayı önleyen ve kireçlenmeye karşı sistem de mevcuttur. Işıklı su tankı ile şık bir görünüşe sahip ütüler siyah ve lila renk seçenekleri ile hayata renk katıyor.
Arzum Steamart Diji Supreme Glide Ceramic Tabanlı Ütü: 199 TL
Arzum Steamart Supreme Glide Ceramic Tabanlı Ütü:179 TL

Arzum Tozlara Karşı Savaşını BUFERA ile Sürdürüyor… Arzum’dan ev işlerini kolaylaştıracak yepyeni bir ürün daha kadınların hizmetine sunuluyor. Arzum Bufera ile artık temizlik yapmak problem olmaktan çıkıyor. Küçük ev aletlerinin lider markalarından Arzum, kadınların hayatını kolaylaştırmaya devam ederek Arzum Bufera’yı ürün gamına ekledi. Zemin yapısına göre ayarlanabilen beş farklı süperme başlığı ile mekanlarda en küçük noktalara ulaşarak tozdan eser bırakmayacak. Turbo fırça ile halılardan temizlenmesi oldukça zor olan saç, kıl, iplik ve kedi-köpek tüylerinden zahmetsiz bir şekilde kurtulmanızı sağlayan Arzum Bufera, dar uçlu boru, küçük fırça ve küçük temizleme başlığı ile de ulaşılması zor olan yerlerin temizlenmesinde büyük kolaylık sağlıyor. Halı, kanepe ve perdeler dışında kalan zeminleri temizlemek için ise sert zemin süpürme başlığını devreye sokmanız yeterli. Bufera, kapasitesi 3,5 lt olan Safbag toz torbası ile hava giriş filtresinin değiştirilme zamanını, toz torbası dolum göstergesi ve filtre değişim göstergesi sayesinde bildirerek yenilenmesini sağlıyor. 0,3 mikron üzerindeki taneciklerin %99,5 ‘ini tutabilme özelliğine sahip Hepa hava çıkış filtresi ile tozların ortama geri dönmesi engelleniyor. Hava giriş filtresi yıkanabilir özelliğiyle tekrar kullanılabiliyor. Arzum Bufera 2200 Walt’lık emiş gücü ile derinlemesine temizliğin yanı sıra açma kapama fonksiyonlu park sistemi, otomatik ve manuel kablo sarma özelliği ile de kullanım kolaylığı sağlıyor. Teleskopik borusu, aksesuar saklama bölümü, 5 kademeli led ışığı ve kiremit rengi ile son derece şık ve ergonomik tasarımı ile göz dolduruyor.

Arzum Kebabi ile Evde Kokusuz Dumansız Balık Keyfi….. Küçük ev aletlerinin lider markalarından Arzum, mutfaklarda yeni ürünü olan Arzum Kebabi Elektrikli Izgara’yı kadınların hizmetine sunuyor. Arzum Kebabi ile evde kokusuz, dumansız, zahmetsiz gerçek ızgara keyfini yaşamak mümkün olacak. Evlerde kadınların yardımcısı Arzum, damak zevkine düşkün olup aynı zamanda formuna dikkat edenleri de düşünerek ürün gamına “Kebabi Elektrikli Izgara”yı ekledi. Kebabi Elektrikli Izgara ile et, balık, tavuk, şiş, sucuk ve sosisler ızgarada pişirilerek lezzetli sofralar hazırlanabilirken evde kestane közlemenin keyfi de yaşanabilecek. Geniş iç yapısı sayesinde tek seferde daha fazla pişirme imkanı sağlayan Arzum Kebabi Elektrikli Izgara sadece ızgara yapmakla kalmayıp yiyecekleri aynı zamanda pişirilip ısıtılabilecek. Kebabi Elektrikli Izgara’nın kapaklı oluşu sayesinde içlerindeki suyu muhafaza eden etler, lezzetini koruyarak, kömürleşmeden, yumuşak ve tam kıvamında pişecek. Rezistansının üst kapakta bulunması sebebiyle pişirme üstten olmakta ve bu sayede etlerin yağ ve suyunun rezistansın üzerine akarak yanması engellenmektedir. Böylece hem sağlıklı yiyecekler hazırlanmakta hem de kötü koku ve duman oluşumu önlenerek mutfakta ızgara keyfine varılabilir. İki kademeli pişirme teli ve termostat ayar düğmesi sayesinde yiyeceklerin rezistansa uzaklığı ayarlanarak istenilen kıvamda pişirme yapılabilir. Aynı zamanda alt kapağa yerleştirilen yapışmaz kaplama tepsi içine de yiyecekler yerleştirilerek pişirme yapılabilir. Bu tepsi içine isteğe bağlı olarak konulacak bir miktar suyun buharı sayesinde daha yumuşak bir pişirme sağlanabileceği gibi yağların bu suya düşmesi sonucu hem duman ve koku engellenmekte hem de tepsinin temizlenmesi kolaylaşmaktadır. Arzum Kebabi Elektrikli Izgara’nın kullanımı da son derece kolay. Termostat ayar düğmesi sayesinde pişirme süresini kendi damak zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Emniyet swich ile ise ızgara kapağı açıldığında rezistans devre dışı kalır. Kapak kapandığında ise tekrar devreye giren bu sistemle, güvenli bir şekilde pişirme işlemi kaldığınız yerden devam edebilmektedir. Arzum’un tasarım harikası bu ürünü de bundan sonra mutfaktaki vazgeçilmez yardımcılarınızdan biri olacak.