markafoni cengiz abazoğlu

Cengiz Abazoğlu & Çağla Şikel Trendyol.com Alışveriş Sitesinde Özel Eşyalarını Satıyor

Cengiz Abazoğlu & Çağla Şikel Trendyol Alışveriş Sitesinde AÇEV Hayrına Özel Eşyalarını Satıyor

Ünlü Başarılı Türk Modacılardan Cengiz Abazoğulu’nun AÇEV için Trendyol’a bağışladığı özel eşyaları: Cengiz’in Yeşil Tablosu, Cengiz’in Kahve Deri Örme Bilekliği, Cengiz’in Siyah Deri Örme Bilekliği, Cengiz’in Gümüş Kolyesi, Cengiz’in Stratton Cep Aynası, Cengiz’in Richmond Kol Düğmeleri ünlülerin özel eşyalarının resimleri satışları..

Ünlü Manken FotoModel Sunucu ve Oyuncu (ayrıca ünlü Türk pop şarkıcısı Emre Altuğ’un eşi) Çağla Şikel’in AÇEV için Trendyol’a bağışladığı özel eşyaları: Çağla’nın Shic-L Marka Şapkası, Çağla’nın Shic-L Marka Saç Bandı, Çağla’nın Shic-L Marka Küpeleri, Çağla’nın Sarı Kolyesi, Çağla’nın Elbisesi ünlülerin giyim tarzı takı zevkleri ünlülerin stilleri ünlüler modası..

TRENDYOL’A ÜYE OLMAK VE %85’E VARAN İNDİRİMLERLE ALIŞVERİŞ YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

MARKAFONİ VE LİMANGO DAVETİYESİ DE İSTER MİSİNİZ? ÖYLEYSE TIKLAYINIZ

Eğitime gönülden destek düsüncesiyle yola çıkan Trendyol; AÇEV’in eğitim projelerini desteklemek için ünlü tasarımcı Cengiz Abazoğlu ve Çağla Şikel’in kendine özel eşyalarını satışa sunuyor. Tüm gelirinin AÇEV’e bağışlanacağı bu özel eşyaları alarak sizde bu anlamlı projeye katkıda bulunup Trendyol.com’la birlikte Türkiye’nin aydınlık geleceği için bir adım atabilirsiniz.