mezuniyet gecesi kıyafetleri 2019

MEZUNİYET GECESİNDE NE GİYSEM?

mezuniyet gecesi kıyafetleri 2014 001 en trendy sen ol blog mezuniyet elbiseleri mezuniyet gecesi kıyafetleri 2014 002 en trendy sen ol blog mezuniyet elbiseleri mezuniyet gecesi kıyafetleri 2014 003 en trendy sen ol blog mezuniyet elbiseleri mezuniyet gecesi kıyafetleri 2014 004 en trendy sen ol blog mezuniyet elbiseleri mezuniyet gecesi kıyafetleri 2014 005 en trendy sen ol blog mezuniyet elbiseleri mezuniyet gecesi kıyafetleri 2014 006 en trendy sen ol blog mezuniyet elbiseleri mezuniyet gecesi kıyafetleri 2014 007 en trendy sen ol blog mezuniyet elbiseleri

MEZUNİYET GECESİNDE NE GİYİLİR?

İŞTE MEZUNİYETTE NE GİYECEĞİNE HALA KARAR VEREMEMİŞ OLAN KIZLARA BİRBİRİNDEN GÜZEL, HARİKA VE SON MODA ÇİZGİLERDE MEZUNİYET GECESİ KIYAFETLERİ 2014 YAZ MODASI TASARIMLARI…

mezuniyet gecesi kıyafetleri 2014

Mezuniyet gecesinde ne giyeceğinize hala karar vermediyseniz, farklılık arayan ve lüks giyinmeyi seven kadınların markası LOVE’N FASHION PARIS’in 2014 İlkbahar- Yaz Koleksiyonu’na göz atmanızda fayda var. Büstiyer, payetli etekler, volanlı mini elbiseler, şifon uzun ve mini elbiselerin yanı sıra tulumların da yer aldığı abiye koleksiyonunda ölçülü sırt ve göğüs dekolteleri dikkat çekiyor. Ayrıca koleksiyonda siyah, beyaz, turuncu, ekru, pastel ve metalik renklerin hakimiyeti hissediliyor.

Carnevale mağazalarında Fashion Factory’nin distrübitörlüğünde Türkiye’deki modaseverlerinin beğenisine sunulan LOVE’N FASHION PARIS’in koleksiyonları aynı zamanda mono brand mağazalarında da satışa sunuluyor.

Markanın mono brand mağazaları AtaköyA Plus Alışveriş Merkezi ve İzmir Alsancak’da bulunuyor. LOVE’N FASHION PARIS, Carnevale mağazaları adı altında ise İstinye Park AVM, Palladium AVM, Capacity AVM ve AnkaraCepa AVM’de satışa sunuluyor.