Samsung Akıllı Telefonlarda Annelere Özel İndirim!

Samsung Telefon Güzel Bir Anneler Günü Hediyesi Alternatifi..

Samsung Electronics, Anneler Günü için kullanıcılara akıllı bir fırsat sunuyor. Samsung’un Anneler Günü kampanyası kapsamında akıllı özellikleri ve minimal tasarımı, kullanım kolaylığı ile bir araya getiren Galaxy Ace 599 TL, Galaxy Ace 2 ise 699 TL satış fiyatı ile sunuluyor. Worldcard’a 3 ay ertelemeli, 12 taksit seçeneği sunan avantajlı kampanya, aynı zamanda Samsung uzmanlarından annenize özel “akıllı telefon eğitimi” hediyeli…

Samsung’dan teknoloji sever annelere birbirinden akıllı telefonlar.. Annenize hangi hediyeyi alacağınıza henüz karar veremediyseniz, Samsung’un akıllı kampanyası tam size göre olabilir… Samsung’un kullanım pratikliği sunan Galaxy Ace ve Jelly Bean güncellemesine sahip Galaxy Ace 2 akıllı telefonları; annenize özel “akıllı telefon eğitimi” ile birlikte sunuluyor.

İstanbul, 7 Mayıs 2013 – Samsung Electronics, Anneler Günü için kullanıcılara akıllı bir fırsat sunuyor. Samsung’un Anneler Günü kampanyası kapsamında akıllı özellikleri ve minimal tasarımı, kullanım kolaylığı ile bir araya getiren Galaxy Ace 599 TL, Galaxy Ace 2 ise 699 TL satış fiyatı ile sunuluyor. Worldcard’a 3 ay ertelemeli, 12 taksit seçeneği sunan avantajlı kampanya, aynı zamanda Samsung uzmanlarından annenize özel “akıllı telefon eğitimi” hediyeli…

Galaxy Ace 2 Jelly Bean’in gücüyle birleşiyor

Çift çekirdekli 800 MHz işlemcisi ile Samsung Galaxy Ace 2; en zorlu görevlerin ve çoklu işlemlerin üstesinden rahatlıkla gelecek şekilde tasarlandı. Güçlü işlemcisi, Galaxy Ace 2’nin işlevselliğini en üst seviyeye çıkararak size maksimum verim sağlıyor ve aynı zamanda enerji tasarrufu için uygulamaları gün boyunca etkin bir şekilde yönetiyor.

3.8 inç, WVGA dokunmatik ekrana sahip Galaxy Ace 2’nin 5 megapiksel kamerası, HD video kaydetme ve oynatma özelliği ile en güzel anlarınızı, yüksek kalitede kaydetmeniz ve görüntülemeniz mümkün. 1500 mAh pili sayesinde ise, Galaxy Ace 2’yi çok daha uzun süre ve kesintisiz kullanabilirsiniz.

Samsung Akıllı Telefonlarda Annelere Özel İndirim!

Samsung Akıllı Telefonlarda Annelere Özel İndirim!

Sosyalliğe önem verenlerin tercihi Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace, minimal tasarımı ve gelişmiş teknik özellikleriyle trendleri yakından takip eden ve sosyal hayata önem veren cep telefonu kullanıcılarına pratik bir alternatif sunuyor. Android 2.2 Froyo işletim sistemi ve 800 MHZ işlemcisiyle, beklediğiniz tüm donanım ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık vererek, her anınızda size destek olacak en iyi yardımcınız haline gelecek. Galaxy Ace, geniş ve dokunmatik 3.5 inç HVGA ekranı sayesinde, zengin multimedya özelliklerini kusursuz görüntü seçenekleriyle birleştirerek, güçlü bir multimedya deneyimi vaat ediyor. Galaxy Ace’in dikkat çeken bir diğer özelliği ise, zarif ve minimal bir tasarım sunması…

Sosyal hayatınıza önem veren bir cep telefonu kullanıcısıysanız, siz de Galaxy Ace’in gelişmiş sosyal ağ ve anlık mesajlaşma özelliklerinin yanı sıra, en hızlı şekilde metin yazma olanağı tanıyan Swype uygulaması ile sosyalliğin keyfini çıkaracaksınız.

Özel akıllı telefon eğitimi ile A’dan Z’ye

Annenize hediye edeceğiniz Galaxy Ace ya da Galaxy Ace 2 modelleri, Samsung yetkililerinden akıllı telefon eğitimi hediyesi ile sunuluyor.

Akıllı Android deneyimini keşfedecek anneleriniz yeni akıllı telefonlarını A’dan Z’ye öğrenmenin yanı sıra, kendilerinin en çok kullanacağı önemli özellikleri de tecrübe edecek. Eğitim noktaları ve ön kayıt için www.samsungakilliegitim.com adresinden kayıt yaptırmanız yeterli.

Kampanya ve akıllı telefon eğitimi ile ilgili bütün detaylara www.enguzelannehediyesi.com adresinden ve www.samsungakilliegitim.com adresinden ulaşabilirsiniz. https://www.facebook.com/SamsungTurkiye adresinde Akıllı Eğitim sekmesinden de Annenize özel Galaxy Ace ve Galaxy Ace 2 eğitimlerine kayıt yaptırabilirsiniz.

Samsung Electronics Hakkında

Dünyanın lider teknoloji markası Samsung Electronics olarak hedefimiz tüm insanlar için yeni olanaklar yaratmak. Aralıksız sürdürdüğümüz yenilik ve buluşlarımızla, televizyon, akıllı telefon, bilgisayar, yazıcı, dijital fotoğraf makinesi, video kamera, beyaz eşya, LTE sistemleri, tıbbi cihazlar, yarı iletkenler ve LED çözümler dünyalarını şekillendirmeye devam ediyoruz. Dünya çapında 79 ülkede, 236.000 çalışanımız bulunmakta ve yıllık satışımız 187.8 milyar USD’yi aşmaktadır.Ayrıntılı bilgi için www.samsung.com/tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.