Sony Walkman WH Serisi IFA fuarında tanıtıldı

Sony Walkman WH Serisi 2013 IFA fuarında tanıtıldı.

Yeni Sony Walkman® WH Serisi ile müzik dinlemenin üç farklı yolu

Yeni Sony Walkman WH Serisi

Sony, ilk kez Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı IFA 2013’te tanıttığı yeni 3’ü 1 arada Walkman® WH Serisi ile MP3 çalar, kulaklık ve hoparlörleri tek bir şık tasarım altında bir araya getiriyor.

Sony, ilk kez Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı IFA 2013’te tanıttığı yeni 3’ü 1 arada Walkman® WH Serisi ile MP3 çalar, kulaklık ve hoparlörleri tek bir şık tasarım altında bir araya getiriyor.

Sony, yeni Walkman® WH Serisi’ni IFA Uluslararası Tüketici Elektroniği Fuarı 2013’te tanıttı. 3 farklı dinleme şeklini tek bir şık tasarımda bir araya getiren Sony Walkman® WH Serisi,takılabilir dijital müzik çalar ile kablolardan kurtarıyor. Dahili hoparlörler ile müziği yüksek sesle dinleme imkânı sunuyor. Güçlü kulaklıklar üzerinde akıllı telefonunuzdaki müziği çalma fırsatı veriyor.

3’ü 1 arada müzik devrimi

Yeni Sony Walkman® WH Serisi, parkta, sokaklarda veya dostlarınızla kaykay yaparken şarkılarınızı kendi istediğiniz şekilde çalmanın ve dinlemenin en keyifli halini sunuyor. Yeni Walkman® WH Serisi, dijital müzik çalar, kulaklıklar ve hoparlörleri tek bir yenilikçi, kablosuz tasarımda sunuyor.

Walkman® WH Serisi’nin tasarımı, müziğinizi çalarken kablolara dolaşmadan dans etmenizi sağlıyor. Dahili hoparlörlere tek bir dokunuş ile kendi kişisel surround sesinizi yaratmak mümkün oluyor. Yüksek performanslı kulaklıkların saf sesi ile rahatlamak ise bambaşka bir keyif veriyor.

Kulağınızdaki güç

Nasıl dinlerseniz dinleyin, Sony’den beklediğiniz ses kalitesini elde edeceksiniz. Yeni Walkman® NWZ-WH505 ve NWZ-WH303, güçlü kulaklık sürücüleri sayesinde MP3 şarkılarınızın her notasını duyabilmenizi sağlıyor. Dinlediğiniz müziğin tarzına göre, dinamik, geliştirilmiş bas veya net, sürekli orta ila yüksek ses aralıklı vokaller için ses modları arasında geçiş yapmaya olanak tanıyor*.

Şarkılarınızı yüksek sesle dinleyin

Vuruşlar arasında geçiş yapmak veya şarkılarınızı dışarıda dinlemek ama etrafınızda olup bitenleri de duymak istediğinizde, tek yapmanız gereken 3’ü 1 arada Walkman®’inizi boynunuza takıp tek dokunuşla surround ses hoparlörleri aktive etmek. Sony’e ait xLOUD™ ve Hoparlörler için VPT teknolojilerinin bir araya getirilmesi sayesinde yaratılan, tam anlamıyla sarmalayıcı, yüksek sesli bir dinleme deneyimi oluşturmak mümkün.

Dinlemenin kolay yolu

WH505’in sahip olduğu 20 saatlik tam şarj süresi ve 4.000 adede kadar şarkıyı saklamak için yeterli. 16GB dahili saklama imkanı ile müziğin tüm gün boyunca çalmaya devam etmesini sağlayabilirsiniz.** Dilerseniz, birlikte verilen kabloyu kullanarak WH Serisi’ni rahat bir kulaklık olarak takabilir ve doğrudan akıllı telefon veya tabletinizden müzik, radyo veya internet üzerinden dinleyebilirsiniz.

WH Serisi, müziğin tadını tam da kendi istediğiniz şekilde çıkarmanıza imkân veren yeni bir konsept. Sesi, Sony’nin ses ve kulaklık alanlarında sahip olduğu yılların deneyimini bir araya getirerek gittiğiniz her yerde stüdyo kalitesinde ses ve rahat dinleme imkanını sunuyor.