tuvana büyükçınar 2019 ilkbahar yaz

tuvana büyükçınar 2012 ilkbahar yaz tuvana büyükçınar 2012 ilkbahar yaz sezonu kıyafetlerini istanbul moda haftasında sunacak. tuvana büyükçınar tuvanam a46 markasıyla moda dünyasında yer alıyor. küçük sırlar ve daha birçok dizinin kıyafetlerini tasarlayan tuvana büyükçınarın özel tasarım elbiseleri, abiyeleri, bluzları ve diğer giyim ürünleri gerçekten oldukça güzel. tuvana büyükçınar 2012 ilkbahar yaz modası trendlerinde No Sugar Added koleksiyonu ile ifw‘nin son gününde tuvana büyükçınar kıyafetleri podyumda olacak. “Modaya her zaman hayal gücüyle başladım, her zaman tepeden tırnağa mükemmeliyeti arıyorum. Özellikle bu defilemde en iddialı malzemeler var; metal döküm yakalar, deri parçalar, minik şapkalar var.”

tuvana büyükçınar 2012 ilkbahar yaz

Tuvana Büyükçınar Demir, 1975 yılında İstanbul’da doğdu. Uluslararası başarılara imza atan Tuvana Büyükçınar Demir, Mimar Sinan Üniversite’sinde endüstriyel tasarım bölümünde okuduğu yıllarda moda alanında ilerlemeye karar verdi.

1991 yılında çeşitli dergilerde moda editörlüğü yaptı. 1999 yılında Abdi İpekçi Caddesi’nde, A46 isimli ilk mağazasını açarak sektöre giriş yaptı. 2002 yılında, İstanbul Nişantaşı’nda ilk atölyesini kurdu. 2003 yılında Arda Can ve Selim Demir ile birlikte A46 Organizasyonu kurdu. 2005 yılında en büyük hedeflerinden birini gerçekleştirdi ve Tuvanam markasını kurdu. 2010 yılında Tuvanam Baby Couture markası ile bebeklere özel couture tasarımlar yapmaya başladı.

Tuvana Büyükçınar Demir, 2009 yılından beri MTD üyesi.