Vans 2019 Yaz Koleksiyonu Kanvas Ayakkabılar

vans yeni sezon kanvas ayakkabılar vans 2014 kanvas ayakkabı modelleri vans 2014 ilkbahar yaz koleksiyonları en yeni çıkan vans modelleri 2014 yaz bağcıklı günlük ayakkabı modelleri vans 2014 ilkbahar yaz kanvas ayakkabı modelleri.. vans yeni sezon kanvas ayakkabılar çeşit çeşit, desen desen.. vans kadın, erkek ve çocuklara özel bu yaz tam 13 koleksiyon hazırladı.. Kanvas ayakkabılarıyla meşhur ünlü amerikan markası vans‘tan bu yaz onlarca yeni sezon koleksiyonu görücüye çıktı.. vans The Beatles, vans ASPCA, vans Old Skool, vans della, vans Van Doren, vans surf, vans slim, vans sea, vans pro-skate, vans a.skate, Vans® California koleksiyonları vansın en yeni çıkan yaz sezonu koleksiyonları..

kadın, erkek ve çocuk Vans 2014 ilkbahar yaz koleksiyonu sportif ve konforlu, gündelik kanvas ayakkabılar en trendy sen ol blog’da..

The Beatles ile albüm kapağından sokaklara uzanan tasarımlar…

Amerikan rüyası Vans® ve İngiltere’nin kült grubu The Beatles’ın güçlerini birleştirdiği 4 parçalık Classics koleksiyonu, efsanevi Yellow Submarine’nin albüm kapağıyla birlikte orijinal illüstrasyon görsellerinden esinlenerek hayat buluyor. Ünlü grubun ikonik şarkıları arasında yer alan Yellow Submarines, All You Need Is Love, Sea of Monsters’ın orijinal grafiklerle ayaklarda buluşturan Vans® 60’ların ruhuna gönderme yapıyor. Koleksiyona özgün bir hava katan markanın Sk8-Hi Reissue modeli, her bir Beatles üyesinin filmden alınmış olan portreleriyle grubun efsanevi hikayesini anlatıyor.

Özgür Patilere Vans®’ten Büyük Destek: ASPCA Koleksiyonu!

İlk insani yardım organizasyonu olarak kurulan ASPCA (American Society for the Protection of Cruelty to Animals), Amerika’da hayvan haklarını korumak için efektif yöntemleri geliştirmek misyonuyla yeni sezonda Vans® ile kuvvetlerini birleştiriyor. Hayvan hakları ihlallerinin önlenmesi ve hayvan barınaklarına yeterli kaynakların sağlanabilmesi adına marka, özel olarak tasarlanan hem aksesuar hem de ayakkabı koleksiyonunu tutkunlarıyla buluşturuyor. Markanın ASPCA koleksiyonu, sayesinde elde edilecek olan gelir sokak hayvanlarının özgürce yaşayabilmesi için bağışlanıyor. Yeni sahipleri tarafından sokaktan kurtarılan kedi ve köpeklerin sevimli suratları ile tasarlanmış koleksiyondaki ayakkabılar orataya eğlenceli bir baskı deseni çıkartıyor.

Old Skool Koleksiyonu ile Sidestripe etkisi

Vans® tutkunlarının yanı sıra, müzisyenler ve atletler arasında da popüleritesini koruyan Old Skool modelleri, 2014 İlkbahar/ Yaz koleksiyonunda süet ve deri ayrıntılarıyla dikkat çekiyor. Vans® mirasınıtaşıyan Sidestripe çizgileriyle tasarlanan ürünler, renkleri ve özgün desenleriyle de sezonun hitleri arasında… ilk olarak 1978 yılında çıkan özel tasarımlar, neon ve gümüş yansımalı çizgileriyle futuristik yanını vurgulayarak bir yandan da köklerinden ilham alıyor. Koleksiyonun kırmızı süet deriyle leopar desenli çizgilerin bütünleştiği tasarımlar ise ise göz dolduruyor. Koleksiyonun vazgeçilmezi çiçek desenleri ise renkten renge geçiş yaparak deri ayrıntılı çizgisiyle sokaklara canlılık getiriyor.

Della Koleksiyonu ile Ghana’dan Melekler Şehirine Yolculuk

Vans®, Batı Afrika’nın incisi Ghana’da, maddi olanaklara sahip olmayan 50 kadına iş olağını sağlamak amacıyla ön plana çıkardığı özel koleksiyonu, Los Angeles’ın tanınmış sosyal sorumluluk organizasyonu Della ile elele verilerekkarşımıza çıkıyor.. Koleksiyonun gizli kahramanı olan 50 Ganalı kadının hayalleri ve yaratıcılığıyla bütünleşen eşsiz desen barındıran el işiyle tasarlanmış modeller, bölgeden elde edilen geri dönüşümlü materyallerle üretiliyor. Koleksiyondan alınan her bir parçanın geliri, Ganalı kadınlara daha fazla iş imkanı, haftalık okuma yazma dersleri, para iadesi atölyeleri, sosyal güvenlik ve sağlık hizmetleri imkanı sunuyor.

Bir Vans® Klasiği: Van Doren Serisi

Vans®’in kült koleksiyonlarına adını altın harfle yazdırmış olan Van Doren Serisi, bu sezon ilk defa Half Cab ve Old Skool modellerinin yer aldığı 80’ler ve 90’lara ait 9 vintage baskı ve renk skalasıyla geri dönüşünü kutluyor. Limited edition koleksiyonu olarak adlandırılan özel seri aborjin baskılar, BMX stilini anımsatan çok renkli dama desenleri, vintage yıkama yıldız ve çizgilerle ayakkabı tutkunlarına itaf ediliyor.

Surf Koleksiyonu ile Erkekler Okyanusları Aşıyor

Vans® Surf serisi bu sezon, havalı ve fonksiyonel ayakkabı üretirken bir yandan da endüstriye yenilikçi ve sosyal sorumluluk sahibi ürünler konusunda liderlik yapma misyonunu temsil ediyor. Bu nedenle koleksiyonda geri dönüşümlü malzemeler, su bazlı yapıştırıcılar ve mürekkepler ile %100 kenevir lifi tekstil ürünleri kullanılıyor.

Yaza enerjik ve eğlenceli bir başlangıç: Sea Koleksiyonu

Vans®’in kadınlara özel hazırladığı Surf Serisi sahillerin tadını çıkartmak isteyenlerin tercihi oluyor. Vans sörf markası Seea’nin tasarımcısı Amanda Chinchelli ile sörf yapan kadınların zerafet ve ritminden lham alan bir kapsül koleksiyon için işbirliği yapıyor. Chinchelli’nin tarzını üç farklı Surfsider modeline taşıyan marka kadınları hipnotize ediyor. Koleksiyonun gözde modeli ise fıstık yeşilli ve kum renklerinin harmanlandığı parmak arası sandalet geliyor.

Vans® Slim Classic ile Sonsuza Kadar

Kadınlar için özel olarak tasarlanan Vans® Slim Classics modeli, çarpıcı yıkamaları, özgün baskıları ve orijinal renkleriyle her ortamda farkındalık yaratıyor. Yeni sezonda klasik silüetine kendine has ve feminen bir stille buluşturan tasarımlar, 2014’un hit teması olan spor-şık konseptini ortaya çıkarıyor.

Pro-Skate Koleksiyonu ile Kaykay Devrimi

Sezonda çığır açan yenilikleri farklı teknolojilerle bütünleştiren marka, dünyanın 1 numaralı kaykaycılarının favorisi Pro-Skate Koleksiyonu ile ezberleri bozuyor. Vans®’in imzasını taşıyan modeller kaykaycıların hem kayış stillerine hem de tarzlarına gönderme yapıyor. Markanın, koleksiyon için tasarladığı devrim niteliğindeki WAFFLECUP taban yapısı kaykaycılara, kavrayış ve duyarlılık desteği vererek farklı bir sentezi ayaklarla buluşturuyor. Yeni sezonda zamansız konseptiyle hazırlanan modeller arasında yer alan Chimma Ferguson, Era46 Pro, Mirada, Crockett Pro ve Rowley dayanıklılık özelliğiyle beraber ayakta hafiflik hissi de sağlayarak performansı bir kat daha yukarı çıkarıyor. Markanın kaykay takımı tarafından test edilen ayrıcalıklı koleksiyon, erkeklere her an adrenalin salgılıyor.

A.Skate ve Vans® İşbirliği ile Kaykay Herkes İçin

1966’dan beri kaykayı sahiplenen Vans®, otizmi sahiplenen A.Skate Vakfı ile bu sezon çok özel bir modele imza atıyor. Otizmli çocukların sosyal dünyanın bir parçası olmaları için kurulmuş, bir sivil toplum kuruluşu olan A.Skate Vakfı, otizmin de tıpkı kaykay gibi önceden kestirilemeyen ve fevri olduğunu düşünerek Vans® ile işbirliği yapıyor. A.Skate’ın otizmin anlaşılması zor taraflarını alıp, çocuklara kural ya da yargılardan arınmış bir çıkış sağlayarak “sosyal” olmadan sosyalleşmelerini amaçlayan isteği, Vans®’in tasarımları ile birleşerek ortaya bağcıksız ve özellikle kolay giyim sağlayan bir model çıkartıyor..

Vans® California Koleksiyonu ile Erkeklere Prograsif Stiller

Vans® California Koleksiyonu’nun ince tasarım detayları ve eşsiz materyal seçimleri sayesinde modernizm geleneğini Amerikan zanaatçiliği ve yaratıcılığı ile birleştiriyor. Özel koleksiyonu şekillendiren hayvan desenler, kamuflaj baskılar ve mumlanmış modeller sezonu karşılıyor. Her tarzdaki erkeğe hitap eden tasarımlar Güney Kaliforniya sahil stiliyle yorumlanıyor.

Vans® Otw Koleksiyonu ile Alternatif Tarzlar

Aksiyon sporlarından ilham alan Vans®, sanat, müzik, moda, tasarım ve sokak kültürünü OTW Koleksiyonu’na yansıtarak özgürlüğü, bireysel ifadeyi ve gelişimi stil sahibi ve eklektik karaktere sahip erkeklere adıyor. Markanın deri ve süet kumaşlarla tasarladığı modeller gizli ayrıntılarıyla da modern bir silüet yaratıyor. Koleksiyonun vazgeçilmezi The Alomar modelinin yüksek kaliteli materyalleri ve lazerle işlenen ayrıntılara sahip iki versiyonu erkeklerin her türlü giyim tarzını destekliyor. Kamuflaj ve blok desenlerle renklenen koleksiyonerkeklere rafine bir tarz sunuyor.

Vans Kadın 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

2014 İlkbahar/ Yaz Giyim ve Aksesuar Koleksiyonu ile Vans® kadını, yaşamı, vahşiliği ve özgürlüğü bir arada kutluyor. Vans®’ın imzası olan çarpı işaretli desenler, tiril tiril gömleklerden şapkalara yansıtılarak koleksiyonun olmazsa olmaz parçaları arasında bulunuyor. Afrikan baskılı bohça çantalarının yanısıra kedi, köpek suratları ve aztek çigilerile bütünleşen sırt çantaları adeta doğal hayatın saf enerjisine çağırıyor.

Vans Erkek 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Vans® 2014 İlkbahar-Yaz Erkek Koleksiyonu, 45 yıllık Güney Kaliforniya sörf ve kaykay geleneğine sadık kalarak klasik tarzlara modern bir bakış açısı sunuyor. Markanın, geleneğini ve nostaljisini bir arada tuttuğu zamansız koleksiyonu, erkek gardıroplarına hareket katmaya yetiyor. Baharın geçişine ve yazın sıcak başlangıcına alternatif modeller tasarlayan marka hem sahillerde hem sokaklarda giyilebilecek anahtar parçaları tutkunlarıyla buluşturuyor. Retro görünümlü şortlar ve terletmeyen chino pantolonlar iç astarlarındaki orijinal kumaş ayrıntılarıyla da erkeğe farkındalık hissi katıyor. Rüzgarlara karşı gelen sörf tutkunları için hafiflik hissi veren şortlar ise markanın imzasını taşıyan irili ufaklı damalarla sahilleri renklendirmeye hazırlanıyor.

Vans Çocuk 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Vans® 1970’lerden beri markayı kısa zamanda tanınmasını sağlayan “Classics” modellerinin konforlu versiyonlarını çocuklar içinde sezonda üretmeye devam ediyor. Orijinal modellerle baskı tekniklerini eğlenceli hale getirerek sunan marka, çocukların hayal dünyasını renklendiriyor. Bunun yanı sıra Tüm miniklerin konforlu adımlar atması adına geliştirilen yastık teknolojileri ayrıca yürümeyi yeni öğrenen çocuklara destek ve dayanıklılık sağlıyor. Hayvan figürlerinin iştah açıcı renk tonlarıyla buluşturan marka sezonda dikkat çekiyor. Emekleyen minikler içinde ayakkabı üretim sürecinde alternatif konstrüksiyon seçeneklerini buluşturan Vans® farkındalığını ortaya koyuyor.

Amerika’nın kaykay kültürü mirasını temsil eden Vans®, yeni sezon koleksiyonuyla birlikte sokak modasının nabzını değiştiriyor. “Off the wall“ sloganıyla her bir tasarıma, enerjik ruhunu yansıtan markanın koleksiyonu 60’ların özgür ruhlarından, efsanevi müziklerinden ve sörf tutkusundan ilham alıyor. 1966 yılında Van Doren Rubber Company Anaheim adlı minik bir atölye de kapılarını açan marka, kaykay ve sörf aşkından ilham alarak tasarladığı kanvas ayakkabılarla tüm Güney Kaliforniya sahillerini şaşırtmayı başardı. Her sezon ikonik koleksiyonların yanı sıra tanınmış müzik grupları, kaykay şirketleri ve toplumsal yardım dernekleriyle de işbirlikleri gerçekleştiren Vans®, bu sezon 60’ların efsane İngiliz grubu The Beatles, ilk insani yardım organizasyonu ASPCA ve otizmli çocukların sosyal dünyanın bir parçası olmaları için kurulmuş A.Skate Vakfı gibi birçok özel kurum ile yapılan işbirlikleri ile yepyeni bir sezona merhaba diyor. Markanın 2014 İlkbahar/ Yaz koleksiyonunda buluşan orijinal desenli tasarımları ise, 7’den 70’e popülaritesini sokaklara taşımaya devam ediyor.