Sizce armut tipi vücut nasıl giyinmeli?

Eğer üst bedeninizin zayıf olduğunu yani armut tipi vücut olduğunuzu düşünüyorsanız, armut tipi vücut nasıl giyinmeli neler giymeli derseniz renkli, desenli, çiçekli şifon gömlekleri seçerek bu sorunu da ortadan kaldırmış olursunuz. Düz açık renk ipek gömlekler büyük göğüslü bayanlar için sıkıntı yaratabilir. Kesimini biraz bol ve koyu renk seçerseniz, bingo!

Çabasız şıklık, kesinlikle iyi kesim ve kalıp kullanılan jean ve gömleklerden geçiyor, bizden söylemesi! Bu iki parça “life-time saver” olarak hayatınızı kurtaracak! Tavsiyemiz bütçenizi bu tarz ürünler için biraz daha cömert hale getirmeniz. Gerçekten kesimi iyi bir jean, saten ya da ipek bir gömlek farklı parçalarla da kombinleyebileceğiniz ürünlerdir.

armut tipi vücut nasıl giyinmeli?

skinny jean kot pantolon nasıl giyilir kombin şifon gömlek bluzler neyle giyilir şifon gömlek nasıl giyilir kot pantolonlar nasıl kombinlenebilir

Biz de size bazı alternatifler hazırlamak istedik. armut tipi vücut nasıl giyinmeli ne almalı derseniz işte size küçük ama altın değerinde öneriler:

jeans tadından birşey kaybetmiyor. Renkler ise taşlanmışdan, “dip-dye” dediğimiz batik görünümlere doğru gitmekte. Burada önemli olan bacak boyunuzu kullanabilmeniz. Kısa olduğunuzu düşünüyorsanız, düşük bel modellerden kaçınmakta fayda var. Hala yüksek bel modası varken bu fırsatdan yararlanmalı! Uzun bacaklar için ise geniş paça – İspanyol paça modeller birebir! ancak armut tipi vücutta skinny jeans giymemekte fayda var!! pantolon etekler tam size göre!!