vipdükkan davetiyesi

vip dükkanı ücretsiz vip dükkan davetiyesi vipdükkan yeni bir private shopping alışveriş sitesi (vipddukkan davetiye,üyelik,giriş

Vip dükkan, dünyada giderek büyüyen vip üye alımı yapan sistemin, Türkiye’deki en geniş ürün ağı ve en seçkin üye profiline sahip web sitesi olarak kendini tanıtıyor.
Vip dükkan Davetiyesi Özel Alışveriş Sitesi, sadece kendi üyelerine özel avantajların sunulduğu kapalı devre bir alışveriş sistemidir. Prestijli markalara ait özel kampanyaların sınırlı sayıda ve 3-4 gün süreyle satışa sunulmasıdır.

Vipdükkan özel alışveriş kulübü; giyimden dekorasyona, aksesuardan kozmetiğe, elektronikten oyuncağa, tekstilden küçük ev aletlerine kadar birbirinden farklı pek çok ürün grubunu bünyesinde barındırıyor. Seçkin markaların anlaşmalı ürünlerini vitrinlerine taşıyor ve sadece kulüp üyelerine özel avantajlarla sunuyor. Vipdukkan’da var olan her ürün mutlaka piyasa fiyatlarının çok daha altında sunuluyor.
Bu alışveriş keyfini yaşamak ve bu seçkin kulübe dahil olmak isteyenler ya siteye bir kulüp üyesi tarafından davet ediliyor ya da referans göstermeleri gerekiyor. Üstelik herhangi bir üyelik ücreti de bulunmuyor. Bilakis, Vipdukkan’daki her ürün indirimleriyle kazandırıyor.
Dünya markalarının ilgi çekici ürünleri, özel avantajları, %70 e varan indirimleri ya da fark yaratan kampanyalarıyla ilgili e-bülten ile bilgilendirilen üyeler, sürekli düzenlenen kampanyalar ve fırsatlarla tanışıyor. Böylelikle Vipdukkan’da yer alan her yenilik ilk size ulaşıyor!
Vipdükkan’a davet ettiğiniz arkadaşlarınızın yaptığı ilk alışverişten 10 TL’lik ParaPuan kazanabilirsiniz. Kazandığınız bu ParaPuan’ları vipdükkan’da yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz. Davet ettiğiniz arkadaşlarınız da sizin aracılığınız ile fırsatlarla dolu bu dükkanda seçtikleri markaların ürünlerine sahip olabilecekler.
Siz de bu seçkin alışveriş kulübüne üye olduğunuzda inanılmaz indirimleri ve kaçırılmayacak fırsatları yakalayabileceksiniz.vip dükkan vip dukkanı davetiyesi
Vipdükkan Davetiyesi