burcuna göre anneler günü hediyesi ne alınır

burcuna-gore-anneler-gunu-hediyeleriKoç, Boğa,İkizler,Yengeç,Aslan,Başak,Terazi,Akrep,Oğlak,Kova, Balık..annemin burcuna göre anneler günü hediyesi ne alınır? diyenler için işte burcuna göre anneler günü hediyesi önerileri..

Anneler Günü yaklaşıyor. Annenize ne hediye alacağınıza halen karar veremediyseniz Evoria.com’un astroloji uzmanlarına kulak vermelisiniz. İşte Anneler Günü hediyesi konusunda size rehber olacak öneriler:

Koç burcuna göre anneler günü hediyesi ne alınır

Anneniz Koç burcuysa, ona bu anneler gününde şımartacak bir spa bakımı, kokular ve rahatlatıcı, meditasyon içerikli öğeler alabilirsiniz. Evde sürekli kullanabileceği bir masaj minderi almak istiyorsanız Evoria.com uzmanları Beurer Titreşimli Masaj Minderlerini öneriyor.

Boğa burcuna göre anneler günü hediyesi ne alsam

O her zaman sağlığa, korumaya ve beslenmeye yönelik olan Boğa burcu anneleri evlatlarını korumak ve beslemek, ilk ve en önemli ilkesidir. Ona yemek yaparken kullanabileceği bir el aleti veya şık bir kahve makinesi hediye edebilirsiniz.

İkizler burcuna göre anneler günü hediyesi ne alınabilir

Aslında güzel bir parti, onun için en güzel hediye olacaktır. Sınırlı büteçeye sahipseniz güzel kokan, çiçek kokulu bir parfüm hediye edebilirsiniz. Evoria’da indirimli satışa sunulan Roberto Cavalli’nin yeni parfümü Just Cavalli İkizler anneleri için doğru bir parfüm seçimi olacaktır.

Anaç Yengeç burcuna göre anneler günü hediyesi ne alınır

Sevgi dolu, sadık, besleyici, koruyucu ve duygusal olarak tanımlanan Yengeç annelerine üzerinde çocuklarının baş harfleri olan bir kolye, mücevher, fotoğrafları düzenlemesi için dijital albüm, eski günleri anlatan bir tablo uygun olacaktır.

Aslan burcuna göre anneler günü hediyesi önerileri

Aslan annesi tüm ailenin bir arada olmasından dolayı, Anneler Günü’nü ve diğer tüm özel günleri seviyor ve kutlanmaya değer buluyor. Bir tekne kiralayıp, içinde parti verebilirsiniz. Ayrıca kendi elinizle hazırlayacağınız bir kart veya resim de onu çok mutlu edecektir. Formuna özen gösteren Aslan annelerine Evoria.com’da satışa sunulan Voit Kondisyon Aletleri alabilirsiniz.

Titiz Başak burcuna göre anneler günü hediyesi alternatifleri

Onun kadar titiz ve temiz bir kadına hediye almak için, son teknoloji temizlik aletleri satan bir yeri gezmeniz yeterli olacaktır. Yeni çıkan çamaşır makineleri, buharlı yer temizleyicileri, pamuklu nevresim takımları… Organize etmeye ve temizlemeye yarayan aletler Başak annelerini mutlu edecektir.

Terazi burcuna göre anneler günü hediyesi seçenekleri

Terazi annesine lüks bir otelin spa bölümünde bir gün veya en iyi güzellik salonunda tepeden tırnağa bakım gibi kendini iyi hissetmesini sağlayacak hediyeler seçmeye yönelebilirsiniz. Tüm bunların dışında Evoria.com’da indirimle satışa sunulan Dr. Murad Cilt Bakım Setleri ile de Terazi annesini mutlu edebilirsiniz.

Akrep burcu annelerine anneler günü hediyesi ne alınır

Akrep annelerinin gizemli ilimler hakkında yazılmış kitaplar, filmler veya oyunlar ilgisini çekecektir. Farklı felsefe ve akımları anlatan kitaplar veya değişik workshoplara katılabilmesi davetiyeler alabilirsiniz.

Yay burcuna göre anneler günü hediyesi ne alınır

Bir Yay annesi için, hafta sonu kaçışı, küçük bir kasabada birkaç günlük tatil hediyesi muhteşem olur. Ayrıca Yay insanlarının parfümü çok sevdiğini de unutmayın. Yay burçları için Evoria.com uzmanları Burberry Classic For Women’ı öneriyor. Bir seyahat, yolda dinlemek için güzel bir albüm ve muhteşem kokulardan başka Yay burcu annesine ne mutlu edebilir ki..

Oğlak burcuna göre anneler günü hediyesi ne alınır

Onun sorumluluk anlayışı oldukça fazladır. Oğlak annesi, önce çocuklarım diyen bir annedir. Duygusal ve sofistike bir kadındır. Kaliteli şeyleri sever. Şık bir bileklik veya yüzük, sevdiği ve ilgilendiği hobilerle ilgili bir kitap veya set, evde kullanabileceği kokular mumlar seti veya banyoda kullanılabilecek vücut setleri tercih edebilirsiniz.

Kova burcuna göre anneler günü hediyesi ne alınmalıdır

Kova burcu annesinin çok farklı insanlardan oluşan bir çevresi vardır. O her zaman bağımsız, sürprizlerle dolu ve bakımlıdır. Her an bir yere gitme ihtimali olduğunu düşündüğünden, her zaman iyi dolaşmayı ve iyi görünmeyi sever. Bu yüzden güzellik setleri, bakım ürünleri, makyaj malzemeleri gibi hediyeleri tercih edebilirsiniz. Evoria.com Clinique Bonus Bakım ve Makyaj Seti’ni öneriyor.

Balık burcuna göre anneler günü hediyesi ne alsam

Yaratıcılık ve sanat dolu bir kadın, duygusal ve hayal dünyası oldukça geniş olan Balık burcu annesine, onun coşkularını ifade edebilecek bir hediye seçin. Örneğin resim kurslarına katılma veya tiyatro, bale festivallerine kombine bilet gibi. Ayrıca aromaterapi, masaj, spa gibi hediyelerden büyük mutluluk duyacaktır.