converse dolgu topuklu spor ayakkabı trendleri

dolgu topuklu sportif ayakkabılar kervanına TIE-DYE koleksiyonu ile converse ayakkabı da katıldı. converse 2014 ilkbahar yaz yeni sezonunun TIE-DYE dolgu topuklu converse modellerini mağazalarına gönderdi bile.. dolgu topuklu spor ayakkabı trendleri 2012 ayakkabı modasını takip ettiyseniz hatrınıza gelecektir. 2012’den bu yana devam eden bir ayakkabı trendi olan gizli platformlu ve gizli dolgu topuklu spor ayakkabı modelleri markalarına converse de eklenmiş oldu… converse dolgu topuklu ayakkabı fiyatları 215 lira ile 220 lira..

converse dolgu topuklu ayakkabıların fiyatları 214.90
converse dolgu topuklu ayakkabı fiyatı 214.90
converse dolgu topuklu ayakkabıların fiyatları 214.90 tl 2014 spor ayakkabı trendleri
converse dolgu topuklu ayakkabı fiyatı 214.90
converse dolgu topuklu ayakkabıların fiyatları 219.90 2014 spor ayakkabı trendleri
converse dolgu topuklu ayakkabı fiyatı 219.90
converse dolgu topuklu ayakkabıların fiyatları 219.90.-jpg 2014 spor ayakkabı trendleri
converse dolgu topuklu ayakkabı fiyatı 219.90

Koleksiyonun en ilgi çeken detayı ise tabanında bulunan eğlenceli renkli boyamalar!… 2014 ilkbahar-yaz dolgu topuklu ayakkabı modasına damga vurmaya aday olan converse 2014 yaz TIE-DYE koleksiyonu, birbirinden güzel konvers modelleri ile trendy&sportive kadınlara bu sezon rahat ve şık görünmenin formülünü sunuyor. Klasik Converse modellerinden farklı.. bTie-Dye serisi Converse fanlarının yeni vazgeçilmezi olmaya aday. 2014 yaz sezonu topuklu converseler bütün kadınların mutlaka listesinde yer alacak. bu koleksiyon Converse mağazalarında satılıyor..

converse dolgu topuklu spor ayakkabı trendleri

 

Converse ilkbaharı yeni koleksiyonu Tie-Dye serisi ile müjdeliyor. Kanvas kumaşa batik yıkama uygulaması ile tasarlanan Tie-Dye serisi renkli ve dinamik modelleri ile Converse tutkunlarını mutlu edecek converse dolgu topuklu spor ayakkabı trendleri ile de. Dolgu topuk modasının Converse rahatlığı ile buluştuğu bu özel koleksiyon günün her saatinde şıklığı ve rahatlığı bir arada sunuyor.

3 yorum

Yorumlar kapatıldı.