Axess Kredi Kartı Mompery İndirim Kampanyaları

Mutlu Çocuk Mutlu Aile sloganıyla, anne ve anne adaylarına en güvenilir markaların ürünlerini sunan mompery.com, 1-31 Ocak tarihleri arasında axess kredi kartı mompery indirim kampanyaları axess ile yapacağınız 75 TL ve üzeri işlemlerde 20 TL indirim ve vade farksız 6 taksit fırsatı sunuyor.

mompery.com günlük %90’lara varan indirim kampanyalarıyla üyelerine güvenli bir şekilde, en kaliteli markalara ulaşma imkanı sağlıyor. Her sabah saat 07.00’de açılan mompery.com kampanyaları 48 ile 72 saat arasında aktif kalıyor. En seçkin ve beğenilen markaların yanı sıra başka yerde bulamayacağınız yeni markaları da sunan mompery.com’da davet ettiğiniz arkadaşlarınızın ilk alışverişleriyle birlikte 10TL’lik indirim kuponu kazanıyorsunuz.

mompery axess kampanyası

Axess Kredi Kartı Mompery İndirim Kampanyaları

Tüm ürünlerinde bedava kargo hizmeti de veren mompery.com, ünlü markaların tekstil ürünlerinden kadın kozmetik ürünlerine, çocuk tekstil ürünlerinden hediyelik eşyalara kadar birbirinden farklı ürün seçeneği sunuyor. Axess ile 1-31 Ocak 2014 tarihleri arasında mompery.com’dan alışveriş yapanların yanı sıra kampanyadan Wings, Fish, Free, Axess Business, Wings Business, Neo ve Odeo Axess kart sahipleri de yararlanıyor.