Marshall 2019 çocuk odası duvar renkleri

Marshall, çocuğunu odasına bahar havasını getirerek mutlu etmek isteyen ebeveynlere sarı ve yeşilin canlandırıcı ve yatıştırıcı etkilerini bir arada bulunduran nane limon rengini öneriyor. Marshall’ın Türkiye’de tek olan benzersiz uygulaması ‘Marshall Gör&Boya’ ile duvarları sanal olarak boyayarak, nane limon renginin çocuğunuzun odasındaki mobilya ve eşyalarınızla ne kadar uyumlu olacağını önceden görmeniz mümkün.

Marshall 2015 çocuk odası duvar renkleri 005
Marshall 2015 çocuk odası duvar renkleri 005

Renklendir Hayatı” sloganıyla insanların hayatına renk katan AkzoNobel Marshall Boya, baharın ve 23 Nisan’ın coşkusunu çocuklarının odasına taşımak isteyen ebeveynlere sarı ve yeşil tonlarının karışımından oluşan nane limon rengini öneriyor. Marshall 2015 çocuk odası duvar renkleri AkzoNobel Marshall’ın 2015 yılı trendi ‘Dostça Takas’ın renk paletinde yer alan nane limon rengi, bahar aylarının canlandırıcı ve yatıştırıcı etkisini yansıtıyor.

Marshall 2015 çocuk odası duvar renkleri

Çocukların çoğu, yumuşak, hafif nötrler yerine kendi kişilikleri gibi parlak ve canlı renkleri tercih ederler. Bebek ya da ergen, çocuğunuz hangi yaşta olursa olsun odasını boyarken kullanacağınız nane limon rengi, hem enerji verip duyguları harekete geçirmesi, hem de yatıştırıcı ve sakinleştirici etkisiyle çocuk odaları için ideal bir seçim oluyor.

‘Marshall Gör&Boya’ uygulaması duvarlarınızı sanal olarak boyayın!

Üstelik Marshall’ın Türkiye’de tek olan “Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi (Augmented Reality Technology) adıyla anılan AR ile desteklenen ‘Marshall Gör&Boya uygulaması sayesinde çocuğunuzun odasını boyamadan, seçtiğiniz rengin nasıl duracağını görmek mümkün oluyor. Gerçek zamanlı ‘Marshall Gör&Boya’ uygulaması, tablet veya akıllı telefonu oda içinde hareket ettirirken, duvar yüzeyi ile mobilya ve eşyaları ayırt ediyor. Yani uygulama, duvarları sanal olarak boyarken, otomatik algıladığı diğer nesneleri orijinal renkleriyle ve formları ile bırakıyor; seçtiğiniz rengin mobilya ve eşyalarınızla uyumunu da gösteriyor.