Bonus Card’ın GAP kampanyası

Kredi kartları dendiğinde akla ilk gelenlerden biri Garanti bankasının bonus kartıdır sanırım. Benim de gerek fiziki mağazalarda gerekse online alışverişlerimde kullanmayı en sevdiğim ve elimin en çok gittiği kredi kartım garanti bankasının aynalı bonus kartıdır misal 🙂 garantinin internet şubesi, mobil uygulaması vs. kullanımı çok basit ve kullanışlı. Diğer bankaların online şubeleri bana göre çok karmaşık.. Sanırım garanti bankasını benim için vazgeçilmez kılan en büyük özellikler bunlar, o yüzden böyle bir davranış sergiliyorum. Ancak 6 ayda bir hesap işletim ücreti kesmeleri ve kredi kartından da 6 ayda bir aidat almaları cidden HİÇ hoşuma gitmiyor! Bu saçmalığı Türkiye ne zaman aşar çok merak ediyorum.. Neyse ben ne anlatacaktım nerelere geldim, çok doluymuşum bu konuda anlaşılan :)) Eeee yıllardır bankalarla haşır neşir olunca ve bankalara boş yere ödediğimiz paraları düşününce dolmamak elde mi?!

Herneyse..

Bonus Card GAP kampanyası

GAP markasını bilirsiniz, Amerika’nın LCWaikiki’si derim ona :))  Tabii kalite ve fiyat olarak biraz farklı ben de biliyorum ama nedense bana lc waikiki markasını çağrıştırıyor :)) Ben özellikle bebeğim için Gap baby markasından sıkça alışveriş yapıyorum. Benim için de özellikle logolu sweatsirt’leri ve t-shirtleri vazgeçilmez. Gap markalı jean modeller de sevdiğim GAP ürünleridir. Mesela GAP jean’den en son ayaklı kot tayt almıştım ve çok memnunum.

Bonus Card’ın GAP kampanyası

GAP mağazalarında BONUS kartını kullananlar için güzel bir taksit kampanyası var şuan, zaten bu yazıyı asıl yazmamın sebebi de bu haberi size vermek. 2 yerine 7 taksit kampanyası GAP mağazalarında bonus kartını kullananlara bir hediye olacak. Gap mağazalarından yapılan 2 taksitli ödemelerde +5 taksit seçmeli olarak sunulacak. Bu arada bonus kart elbette sadece Garanti bankasında yok biliyorsunuz. Diğer bankalara ait bonus kartılar da 2 yerine 7 taksit kampanyasından yararlanabilecek 30 Eylüle kadar..

İşte GAP mağazalarında geçerli olan Bonus Card’ın GAP kampanyası detayları:

•2 yerine 7 taksit kampanyası dahilinde 23 Mart – 30 Eylül 2015 tarihleri arasında Gap mağazalarından yapılan 2 taksitli ödemelerde +5 taksit seçmeli olarak sunulacaktır.
•Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti POS’larında yapılması gerekmektedir.
•Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi (sms ile), Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, DenizBank Bonus, Teb Bonus, Şekerbank Bonus, ING Bank Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Garanti Ticari Kartlar, Bonusnet Ticari Kartlar, Burgan Bank Bonus, Abank Bonus, PTT Bonus, Fibabank Bonus, Tekstilbank Bonus dahildir.
•Kampanyaya Deniz Bonus Business, ING Bonus Business, Bonus Flexi, Bonus Genç dahil değildir.
•Kampanyaya ödül puan kullanımları ve tek ödemeli işlemler dahil değildir.