celebrity style: DAV rain boots

ünlülerin stili DAV yağmur çizmeleri ve fiyatları celebrity style: DAV rain boots http://trendinguzeli.com ‘da..

DAV yağmur çizmesi celebrity style DAV rain boots alessandra-ambrosio-dav+3
alessandra ambrosio dav yağmur çizmesi

DAV yağmur botlarını tercih eden ünlüler arasında Amy Adams, Alessandra Ambrosio, Ashley Greene, Emmy Rossum, Ashley Benson ve Jessica Alba gibi ünlü isimler dikkat çekiyor.

DAV marka yağmur çizmeleri malzeme ve desen bakımından diğerlerinden farklı bulunuyor olmalı ki, özellikle Amerikalı ünlüler tarafından tercih ediliyor. Ayakları ısıtan iç malzemeleriyle, en trend modaya uygun detayları DAV yağmur botlarının neden sık tercih edildiğini gösteriyor gibi.

DAV yağmur çizmesi celebrity style DAV rain boots ashley+greene+dav
DAV rain boots ashley greene

İçi yumuşacık peluş gibi lüks astar kaplaması, dolgulu yumuşak iç taban ve innovatif teknolojisi yanında trendy görünümü ve özel materyalleri ile DAV yağmur çizmesinden öte özellikle kötü hava koşulları için adeta bir moda ürünü yaratıyor.

amy adams 660 dav Rainboots
amy adams 660 dav Rainboots

Güney Kaliforniya kökenli olan DAV markasının hedefi yağmurlu ve kötü hava şartlarında bile gardırobunuzdaki kıyafetleri rahatlıkla kombinleyebileceğiniz en trendy modeller. Orijinal görünümü, materyal kalitesi, farklı desen ve aksesuarlarıyla dikkat çeken DAV yağmur botları dünya çapında da ünlü isimlerin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

DAV yağmur çizmesi celebrity style DAV rain boots alessandra-ambrosio-dav
DAV yağmur çizmesi

DAV yağmur çizmeleri ve fiyatları