Levis 2019 indirimlerini nasıl buluyorsunuz ?

Levi’s®’ta %50’ye varan indirim fırsatı
Levis 2014 indirimleri..Levi’s® 2019 Sonbahar Kış Sezonu indirimi başladı.

Her dönem yeni trend ve akımlarla yenilenerek ön planda kalmayı başaran Levi’s® sezon indirimiyle çok özel avantajlar sunuyor.

Denim tutkunlarının vazgeçilmez markası Levi’s®’ın, Marfa, Teksas, Tokyo ve Japonya arasındaki kültürel karışımdan esinlenilerek hazırladığı koleksiyonunda birbirinden şık tasarımlar yer alıyor.

Levi’s®’ın erkek koleksiyonunda kargo, chino pantolonlar, efsane 501® jean’ler, performans odaklı fonksiyonel ceketler, ekose gömlekler dikkat çekiyor. Kadın koleksiyonunda ise vücudu muhteşem gösteren Revel jean’ler, Western gömlekler ve jean ceketleri indirimli fiyatlarla Levi’s® satış noktalarında bulabilirsiniz.

Levi’s® hakkında:
Levi Strauss & Co. tarafından 1873 yılında icat edilen Levi’s® jean’ler, orijinal ve otantik jean pantolonlardır. Levi’s® markası, klasik Amerikan tarzının ve “cool” görünümün somut örneğidir. Levi’s® jean bugün dünya genelinde en çok bilinen giysilerden biridir ve 110’un üzerinde ülkede farklı nesillerden bireylerin hayranlık ve bağlılığını kazanmış bulunmaktadır. Günümüzde, Levi’s® marka portföyü, kesintisiz bir inovasyon ve giyim endüstrisinde benzeri olmayan know-how birikimi aracılığıyla gelişmeye devam etmektedir. Levi Strauss & Co. bireylerin kendi kişiliklerini ifade etmelerine imkan tanıyan denim pantolonlar, günlük giysiler ve aksesuarlar yaratır. Levi’s® markası, ürünleri ve mağazaları hakkında daha fazla bilgi için www.levi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Levis indirimleri yeni modeller

Levis 2014 indirimleri