en trend mezuniyet kıyafetleri DeFacto Mezuniyet Stili Koleksiyonunda

en ucuz mezuniyet kıyafetleri DeFacto Mezuniyet Stili Koleksiyonunda sizleri bekliyor.. DeFacto 2015 Mezuniyet Elbiseleri Erkek ve Genç Kız Mezuniyet Kıyafetleri trendinguzeli.com ‘da.. Okul hayatının en özel gününde şık ve tarz stilinle kendini konuşturmak istiyorsan bu koleksiyona bir göz atmalısın..

Gençlerin enerjik markası DeFacto, mezuniyet balolarına şıklık katıyor. Stil sahibi gençlerin rahat ve ekonomik markası, hayata yeni bir adım atan öğrenciler için özel bir seri hazırladı. Mini elbiselerden birbirinden şık ceketlere, abiye çantalardan papyonlara kadar bu özel günde ihtiyacınız olan herşey “Mezuniyet Stili” serisinde…

Mezuniyete geri sayım başladı

Gençlerin enerjik markası DeFacto, mezuniyet balolarına şıklık katıyor. Stil sahibi gençlerin rahat ve ekonomik markası, hayata yeni bir adım atan öğrenciler için özel bir seri hazırladı. Mini elbiselerden birbirinden şık ceketlere, abiye çantalardan papyonlara kadar bu özel günde ihtiyacınız olan herşey “Mezuniyet Stili” serisinde… en trend mezuniyet kıyafetleri DeFacto Mezuniyet Stili Koleksiyonunda..

Mezuniyetlerine geri sayım yapan gençleri yeni koleksiyonlarında unutmayan DeFacto, “Mezuniyet Stili” serisi ile gençlere birçok altetrnatifi bir arada sunuyor.

Bu özel günde ihtiyacınız olan her şeyin yer aldığı seri, birbirinden şık, ekonomik ve stil sahibi ürünleri ile gecenin yıldızlarını baştan aşağıda hazırlıyor. Mini elbiselerden birbirinden şık ceketlere, abiye çantalardan papyonlara, aksesuarlardan ayakkabılara kadar rengarenk tasarımlar mezuniyet gecesi için sizleri bekliyor.

Işıldayan genç kızlar için bir klasik; mini elbise…

Mezuniyet gecelerinin vazgeçilmezi mini elbiseler, dantel detayları, çizgili ve puantiyetli desenleri ile öne çıkıyor. Dar kesimler iddialı genç kızların tercihi olurken, çan etekler ve pililer cicikızların beğenisini kazanıyor.

Tarzını ortaya koyan delikanlıların tercihi papyon ve pantolon askıları…

Genç erkeklerin aksesuarları arasında başı çeken papyon ve pantolon askıları mezuniyet balosunda tarzını göstermek isteyenler için farklı bir altenatif oluşturuyor. Dar kesim gömlekler ve pike ceketlerle şıklığını gösterecek olan beyler, bu özel yaz akşamında fötr şapkalarla genç hanımların kalbini çalacak..