LCWJeans modelleri

lcw 2013 sonbahar kot modelleri

2013 Sonbahar modasını denim ruhuyla harmanlayan LC Waikiki; günlük giyim için tasarladığı sportif alternatifleri en rahat ve şık haliyle LCWJeans markası altında yansıtıyor. LCWJeans’in kadın koleksiyonunda zımbalı denim etekler, farklı renk tonlarındaki denim gömlekler, bol paça taşlanmış modeller, özgür ruhlara hitap eden yamalı ve yırtık denim pantolonlar, dar kesim denim ceketler dikkat çekerken; erkek koleksiyonuna baktığınızda sizi rahat kesim taşlanmış denimler, belirgin dikiş detaylı denim yelek ve ceketler karşılıyor.

Sonbahar Modasında LCWJeans Rüzgarı!

lcw kot tunikHer sezonun vazgeçilmez parçalarından olan denim, LC Waikiki’de sayısız alternatiflerle ve en şık kombinlerle karşınıza çıkıyor. Klasik kesim denim pantolonlardan, skinny modellere; rahat kesim denim gömleklerden, desen, zımba ve dikiş detaylarına kadar denime dair her şey LCWJeans koleksiyonunda denim tutkunlarını bekliyor.

Moda perakende sektörünün lideri LC Waikiki Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile farkını konuştururken; yeni denim markası LCWJeans ile de bu konudaki çizgisini belli ediyor. Farklı renk tonlarıyla her zevke hitap eden denim gömlekler; hem kadın hem de erkek koleksiyonuna damgasını vuruyor. Sonbaharın zaman zaman üşüten serin havası, LC Waikiki’nin denim ceketleriyle daha şık bir havaya bürünüyor.

Siz de LCWJeans Koleksiyonu’nu daha yakından görmek, denim ruhuna kendinizi kaptırmak ve alışveriş keyfini doyasıya yaşamak için LC Waikiki mağazalarını ve www.lcwaikiki.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın.