Çilek Mobilya GTI Araba Karyolalar Yataklar

44 farklı renk alternatifi ile hem kız çocuk odaları hem erkek çocuk odası için tasarlanan Çilek Mobilya GTI Araba karyola yataklar çıktı.. Teknolojik aksamlar ekleyerek son model bir arabaya dönüştürdüğü GTI Araba Yataklar, opsiyonel müzik sistemi, ışık ve sesleri kontrol eden uzaktan kumandası, LED ışıklı arka sinyali, tampon tasarımı üzerinde panjuru, body kit ve sis farları, üç boyutlu egzos tasarımı, LED ışık efektli yıldız jantı ve koruma amaçlı sünger dolgulu deri iç döşemesi ile çocukları hayal dünyalarının baş kahramanı yapıyor.

Çilek GTI Araba Karyolalar Çilek Mobilya GTI Araba Karyola GTI Araba Karyolalar Yataklar

ÇİLEK’TEN SON MODEL ARABA KARYOLA GTI

Tasarımları ile çocukların keyifle vakit geçirebilecekleri yaşam alanları oluşturan Çilek, yeni ürün serisi “GTI Araba Karyola” ile otomobil tutkunu çocukların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Görünümü ile son model bir arabayı andıran GTI, Türkiye’de ilk kez kullanılan teknolojisiyle görenleri kendine hayran bırakıyor.

Yenilikçi, özgün ve tematik oda tasarımları ile hem kız hem de erkek çocukların favorisi olan Çilek, miniklerin araba sevgisinden ilham alarak tasarladığı GTI Araba Karyola ile onları odalarından alıp, yarış pistlerinde bir maceraya çıkarıyor. Otomobil tutkunu minikler için tasarlanan GTI Araba Karyola, çocukların odalarında eğlenceli ve keyifli vakit geçirmelerini sağlıyor.

Beyaz, pembe, kırmızı ve siyah renk alternatifleriyle hem kız hem erkek çocukların zevkine göre tasarlanan GTI Araba Karyolalar, tüm Çilek mağazalarında minikleri bekliyor.