Zühre Pardesü 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Zühre Pardesü 2019 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Zühre Pardesü 2012 ilkbahar yaz koleksiyonu çıktı. zühre tesettür giyim 2012 ilkbahar yaz yeni sezonunda pardesülerindeki ve zühre pardesü modellerini tanıtan mankenlerin eşarp bağlağışlarındaki yenilenme ve değişiklik göze çarpıyor. pardesüler sanki eski sezon zühre pardesülere göre biraz daha dar kalıplı, biraz daha süslü gibi geldi bana. özellikle 2012 zühre pardesü çeşitlerini tanıtan pardesülü mankenlerin eşarp modelleri (eşarplarının bağlanma şekli) peygamber efendimizin “deve hörgücü” olarak tanımladığı cinsten, tepede topuz yapılmış gibi duran hakikaten de bir deveyi andıran cinsten eşarp bağlama stilleri. bunlar olmasa bence zühre pardesü 2012 ilkbahar yaz yeni sezon modellerinin güzelliği daha fazla ön plana çıkabilirdi. güneş balçıkla sıvanmaz elbette ki balçık atmıyorum ancak yiğidi öldür hakkını yeme cinsinden böylesi güzel pardesüleri olan bir firmayı da sırf mankenlerin başörtüsü modelleri hoşuma gitmedi, başörtü bağlayış tarzları islama uygun değil diye suçlayacak da değilim. zira zaten zühre pardesü benim en sevdiğim pardesü markalarının başında gelmektedir. işte şimdi zühre tesettürün 2012 yeni sezon (en yeni çıkan ve en güzel) pardesü modellerinden sizler için seçtiklerim.. bu pardesülerin fiyatlarını öğrenmek sterseniz bir zühre pardesü satıcısına, zühre pardesü mağazasına veya zühre pardesü facebook sayfasına danışabilirsiniz.

Zühre Pardesü 2012 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

zühre pardesü 2012 ilkbahar tesettür modası giyim trendlerinde; pastel renkli pardesüler, kiremit rengi tonlarında pardesüler, turkuaz ve açık yeşil pardesüler, lacivert taba rengi kombinleri, narçiçeği vizon rengi kombinleri yer almakta. ayrıca yeni sezonda da pardesülerin birçoğu geçen sezondaki pardesülerde olduğu gibi ince kemerli ve/veya truvakar kollu..

5 yorum

  1. Bunca emek saman ve para harcayarak üerttiğiniz ürünleriniz Kemal AYDIN FİRMASINCA taklit edlmekdedir mail atarsanız örnek göderebilirim

Yorumlar kapatıldı.